Jonas Valančiūnas sužaidė sėkmingas rungtynes
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix
Sėkmingai rungtyniavęs Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, buvo rezultatyviausias Toronto „Raptors“ (24-10) klubo krepšininkas, tačiau to Kanados ekipos pergalei nepakako.

Dwane'o Casey treniruojama „Raptors“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime išvykoje 109:125 (19:27, 34:43, 23:28, 33:27) turėjo pripažinti Fynikso „Suns“ (20-16) ekipos pranašumą.

Rungtynes starto penkete pradėjęs lietuvis per 33 minutes pelnė 21 tašką (9/14 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 2 blokus, 3 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Eric  Bledsoe
PTS 20 | REB 2 | AS 8 | ST 3
Už Valančiūną naudingiau šiame susitikime rungtyniavo tik Fynikso „Suns“ žaidėjas Ericas Bledsoe ir „Raptors“ puolėjas Jamesas Johnsonas, kurie surinko atitinkamai 22 ir 21 naudingumo balą.

Aikštės šeimininkai atitrūko dar pirmoje mačo dalyje – pirmojo kėlinio pabaigoje „Raptors“ deficitas buvo penki taškai (19:24).

Tačiau tada įsibėgėjęs Isaiahas Thomasas pataikė tris tolimus metimus iš eilės, Geraldas Greenas pridėjo vieną ir Fynikso klubo persvarą išaugo iki 16 taškų (36:20).

Vieną baudos metimą iš dviejų pataikusiam Jamesui Johnsonui buvo pavykę sumažinti Toronto ekipos atsilikimą iki 10-ies taškų (50:60), bet neilgam.

„Suns“ krepšininkai antrojo ketvirčio pabaigoje laimėjo atkarpą 10:3 ir į rūbinę išėjo turėdami užtikrintą persvarą (70:53).

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai nesustojo, pratęsė savo dominavimą bei trečiojo ketvirčio viduryje pirmavo net 25 taškų skirtumu (91:66).

„Suns“: Ericas Bledsoe 20 (8 rez. perd.), Goranas Dragičius 18, Isaiahas Thomasas 18 (6 kld.), Archie Goodwinas 12, Geraldas Greenas 11, Marcusas Morrisas 10, Alexas Lenas 10.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 21, Kyle'as Lowry 19, Louisas Williamsas 17, Jamesas Johnsonas 17, Terrence'as Rossas 12.

sabas
puikiai Jonas, sulose kaip ir priklauso tikram centrui: taskai ir kamuoliai, kaip turetu buti per kiekvienas normalias rungtynes. Gaila, kad kol kas tik kas antras-trecias rungtynes taip pavyksta sulost, bet jaunas dar, po poros metu turetu stabiliai taip varyt. Tuo paciu atsiradus stabilumui bus nenugincijamai vienas geriausiu lygos centru. P.S del to posterio, tai be abejo grazus dejimas, bet Jonas jo nupust be prazangos ir galimos traumos tam isibegejusiam negalejo, be to denge po krepsiu stovinti tiesiogini savo oponenta ir netgi fiziskai nespejo pasokt pries atvaziuojanti traukini.

Galimai buvo ir zingsniai dedanciam, bet kai kurie zaidejai su bronium priesaky, dar ne tokiu zingsniu pridaro...
+1
2015-01-05 17:43
visgi pliusas sios nakties jono zaidime yra 4 taiklus metimai is vidutinio...gal vel prades varzovai tiketi jo pump fake :D
2015-01-05 17:24
Tas dėjimas aišku Jonui pasitikėjimo neįpūs,bet šiaip sužaidė solidžias rungtynes.Tik va pati komanda parodė,kad žaidžiant su Vakarais,tai jie atrodo šūdinai.3 iš eilės pralaimėjimas nieko gero komandai nežada.Vakarai aiškiai atitrūkę į priekį nuo Rytų komandų.

--
2015-01-05 17:14
Jonas po šių rungtynių – 10-tas lygoje pagal FG% ir 14-tas pagal REB. Gal ir nėra taip jau blogai kol kas. Bet vis tik norėtųsi išvysti daugiau pažangos Jono žaidime, nes šiemet jo žaidimo stilius praktiškai nesiskiria nuo pernykščio. Nesinorėtų, kad čia būtų jo aukščiausias taškas.
2015-01-05 16:41
pump fake 3000
2015-01-05 16:17
Ai ir dar dėl to posterio... Čia kas komentuojat, kad čia vos ne gėda, pažeminimas, tai tik parodo kokioj aplinkoj jūs brendot. Jei čia pažeminimas, "ko jis nieko nedarė" ar whatever, tai kas tada būna, kai kokiam bokse knock out padaro???

Supraskit, vaikai ir šiaip visokio plauko nesubrendėliai, kad sportas visų pirma yra apie pagarbą varžovui (na bent jau idealiuoju atveju taip turėtų būt) ir sporte tokių dalykų kaip pažeminimas nebūna. yra tik laimėtojas ir pralaimėtojas kuris taip pat gerbtinas, nes be pralaimėjusių nebūtų ir pergalių laimėjusiems.

O dėjimas tai nuostabus, vienas geresnių šio sezono visoj NBA. Bet čia labiau reikia apie Goodwin kalbėt gerai, nei apie JV blogai
+2
2015-01-05 16:05
Žiūrėjau rungtynes, tai galiu pasakyt tiek, kad Saulių žaidimas vakar per antrą kėlinį ir per kai kurias atkarpas buvo tai, dėl ko man patinka šita sporto šaka.

O Raps, tai ką aš žinau: daug neparuoštų, nelogiškų metimų net tada, kai buvo galima kažkiek kabintis į rungtynes. Apskritai, komandos judėjimas bent šiąnakt buvo blogesnis nei Fynikso, anie net baudos aikštelėj pasus atlikinėjo ir durstė Raps priekį, bet visgi sakyčiau, kad kovą pralošė mažiukai kaskart paleisdami savo oponentus.

Jonas tai visai normaliai, tiesa pirmo kėlinio nemačiau. Bet kiek ten per jį įmetė Suns aukšti, tai kaip ir minėjau ne visa tai buvo JV klaidos... Įsrigo momentas berods IV kėlinį, kai JV pora kartų post up atliko tokį gerą prieš mažesnį varžovą, o Lou vistiek abu kartus metė tritaškį pr rankas, tiesa kartą pataikė... Apskritai gi, Fyniksas įdomi komanda, norėtųs matyt jus PO, bet galvojant apie kažką rimtesnio, tai reikia priekį stiprint ir galvot kad reikia kažkurio iš gynėjų atsisakyt.
2015-01-05 15:25
.
Galimas dunk of the year, bet as lyg ir 4 zingsnius suskaiciuoju.
2015-01-05 14:52
NBA rulezzz
A tai jau NBA nebe 3 zingsnius galima det sumusus kamuoli, o 4?

ZIIIINGSNIAI cia bl didesni uz strucio
-1
2015-01-05 13:04
heiteriu jono
nemazai susuirenka,kaiptik randa apie kapalot:DDNieko toje situacijoje daryti ir nereikejo.Aisku buvo galima uzstoti kelia,bet tas lopas butu spranda nusisiukes.:DD
2015-01-05 12:08
nu joo, sakykit ka norit, bet toki dejima prasileist, tikrai gerumo neprideda :))
+2
2015-01-05 12:06
p.s. maumai, ką jūs norėjot, kad Jonas darytų kai tas veikėjas nuo vidurio įsibėgėjęs dėjo? Bauduot? Bandyt blokuot? Ten 90 proc būtų trauma jei Jonas būtų daręs arba vieną, arba kitą. Nušnekat taip, kad atrodo, kad kašį pirmą kartą gyvenime mamtot.
+1
2015-01-05 12:04
sunku Raptoriams vakaruose, oi sunku...
2015-01-05 11:33
MP1
NBA yra cirkas ir gryna komercija. Valnciunas buvo rezultatyviausias, bet apzvalgos gale vis tiek parodo: Lowry - 19pt, 7 rb. - tipo, geriausias is Raptors... joke.
-3
2015-01-05 10:51
nSo
Jeigu nepastebėjote, tai be dėjiko, prie krepšio stovėjo dar vienas Suns žaidėjas, tad Jonas priėmė teisingą sprendimą nešokdamas. Kam rizikuoti savo ir varžovo sveikata, kai tas epizodas nieko nelemia. O tiems kas šneka, kad Jonas lūzeris, tai pasižiūrėkit per ką yra įdėjęs V.Carteris per savo karjerą ir pamatysite, kad visi jūsų dievukai tuomet yra tokie patys :-)