Dwyane‘as Wade‘as pelnė 25 taškus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Chriso Bosho ir Dwyane‘o Wade‘o tandemas pelnė daugiau nei pusę Majamio „Heat“ (15-20) taškų, o Floridos ekipa 88:84 (30:21, 19:19, 15:19, 24:25) permainingoje kovoje įveikė Bruklino „Nets“ (16-17).

Po rezultatyvaus pirmojo ketvirčio, kurį „Heat“ laimėjo 30:21 vaizdas aikštėje gerokai pasikeitė. Antrąjį kėlinį dviem tritaškiais pradėjo Mirza Teletovičius (27:30).

Po Bosho metimo „Heat“ pranašumas tapo dviženkliu – 44:33, bet toliau pabėgti šeimininkams nepavyko.

Sėkmingo Brooko Lopezo ir Joe Johnsono žaidimo dėka po didžiosios pertraukos „Nets“ ėmė tirpdyti atsilikimą. Po trijų kėlinių Majamio ekipa pirmavo 64:59.

Rungtynėse likus žaisti 5 sekundes Jarettas Jackas pataikė dvitaškį ir „Nets“ atsilikimas siekė vos 2 taškus (84:86).

Boshas įmetė abu baudų metimus bei įtvirtino penkioliktąją „Heat“ pergalę. Paskutinysis Teletovičiaus tritaškis galėjo tik sušvelninti skirtumą, bet bosnis nepataikė.

„Heat“: Chrisas Boshas 26, Dwyane‘as Wade‘as 25, Hassanas Whiteside‘as 11 (10 atk. kam.), Chrisas Andersenas 7.

„Nets“: Joe Johnsonas 19, Brookas Lopezas 16, Mirza Teletovičius 14 (4/11 tritaškiai), Deronas Williamsas 13, Masonas Plumlee 12.

2015-01-05 17:26
Hassanas Whiteside‘as antros rungtynes gerai suzaidzia
2015-01-05 10:12
Pernai netsai sezone heatus įveike sausai sezone 4-0, tai siais metais gali but atvirksciai dabar jau 3-0.