Dirko Nowitzki indėlis į pergalę - 15 taškų
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
15 taškų į Bruklino „Nets“ (16-18) krepšį įmetęs vokietis Dirkas Nowitzki visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše aplenkė Mosesą Malone‘ą ir pakilo į 7 vietą. O Nowitzkio atstovaujama Dalaso „Mavericks“ (26-10) komanda išvykoje laimėjo tik sužaidus pratęsimą 96:88 (21:35, 22:14, 22:16, 17:17, 14:6).

Prastą gynybą pirmajame kėlinyje parodę svečiai buvo priversti vytis varžovus. Dar likus 4 minutėms iki pertraukos „Nets“ turėjo dviženklę persvarą (45:34), tačiau „Mavericks“ pavyko deficitą sumažinti iki 4 taškų – 43:47.

Trečiajį kėlinį spurtu pradėję Vakarų konferencijos atstovai rezultatą išlygino (51:51), o ne ilgai trukus ir išsiveržė į priekį (57:55).

Ketvirtajame kėlinyje „Mavericks“ visiškai perėmė iniciatyvą ir artėjo pergalės link (78:67), bet tuomet savo spurtą surengė „Nets“. Bruklino ekipa po laimėtos atkarpos 11:0 pirmavo 82:80.

Paskutinės „Mavericks“ atakos metu šeimininkai pažeidė taisykles ir Monta Ellis pataikė abu baudų metimus (82:82). Paskutinį metimą prametė Joe Johnsonas.

Pratęsime svečiai buvo ženkliai stipresni ir Ricko Carlisle‘o auklėtiniai džiaugėsi pergale 96:88.

Vos 1 metimą iš 13 pataikęs ir tik 2 taškus pelnęs Rajonas Rondo sugebėjo surinkti dvigubą dublį. Įžaidėjas atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Didžiuojuosi savo pasiekimu, bet labiausiai džiaugiuosi pergale“, – po rungtynių trumpai ir aiškiai pasakė Nowitzki.

„Nets“: Brookas Lopezas 22 (13 atk. kam.), Jarettas Jackas 20 (10 rez. perd.), Joe Johnsonas 18, Sergejus Karasiovas 10.

„Mavericks“: Monta Ellis 19, Dirkas Nowitzki 15, Tysonas Chandleris 14 (13 atk. kam.), Richardas Jeffersonas 10.

Nowitzki aplenkia Malone'ą:

2015-01-06 17:41
dar 3 metus zaistu nors po 15 mestu be traumu tai ir aplenktu 5 vieta
2015-01-06 15:28
Pau Gasol antras po Dirko.
2015-01-06 14:16
ags227dar I 6vieta turetu pakilti dirkas,bet auksciau jau nelabai yra sansu.Idomu,o kas antras po vokiecio yra is europieciu?