Dar vieną pergalę Lenkijos krepšinio lygoje iškovojo Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkai. Jie išvykoje 78:69 (17:16, 22:17, 17:25, 22:11) nugalėjo Rolando Alijevo Varšuvos „Polonia“ komandą.

Nugalėtojams Tomas Masiulis per 22 minutes pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

Kitas Sopoto ekipos lietuvis Donatas Slanina per 31 minutę surinko 15 taškų (2/5 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusiems Alijevas per 35 aikštėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (8/14 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

„Prokom Trefl“ krepšininkai, iškovoję 15 pergalių ir patyrę vos 3 nesėkmes, užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tuo tarpu Varšuvos ekipa, turinti tik 3 pergales ir 14 pralaimėjimų, žengia priešpaskutinėje – tryliktoje vietoje.