Rusijos krepšinio lygoje susitiko ULEB Eurolygoje rungtyniaujančios ekipos. Centrinėje turo dvikovoje Maskvos CSKA krepšininkai 80:75 (26:27, 19:11, 17:21, 18:16) įveikė to paties miesto „Dinamo“ komandą.

Per pirmąjį rungtynių kėlinį komandos parodė, jog moka ne tik puikiai gintis, bet ir pulti: abi komandos puikiai pataikė tiek iš baudos aikštelės, tiek iš tolimesnių distancijų. Šio kėlinio pabaigoje nebuvo apsieita be incidentų. Runtynių arbitrai technines pražangas skyrė „Dinamo“ strategui Dušanui Ivkovičiui bei įžaidėjui Bojanui Popovičiui.

Nuo pat pirmųjų antrojo kėlinio minučių CSKA pradėjo kurkas aktyviau gintis, ko pasekoje „Dinamo“ atakos pradėjo strigti. „Armiečiai“ po antrojo kėlinio įgijo 7 taškų pranašumą.

Trečiojo kėlinio pradžioje Davidas Vanterpoolas pakeitė graiką Theodorą Papalouką. CSKA pradėjo klysti, o „Dinamo“, savo ruožtu paspartinę rungtynių tempą, sumažino rezultatą iki minimumo. Tačiau likus sekundei iki kėlinio pabaigos, Johnas Holdenas pataikė dvitaškį ir Eurolygos čempionai, prieš presidedant ketvirtajam ketvirčiui, turėjo 3 taškų pranašumą.

Pradžia ketvirtajame kėlinyje CSKA komandai nieko gero nežadėjo. Po dviejų iš eilės Antonio Fotsio pelnytų taškų „Dinamo“ persvėrė rezultatą. Tačiau CSKA strategas Ettore Messina į aikštę grąžino Papalouką, Aleksėjų Savrasenko bei Nikita Kurbanovą ir „armiečiai“ spurtavo 8:0. Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei, „Dinamo“ dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau, nors „CSKA“ baudų metimai ne visi pasiekė tikslą, praėjusių metų ULEB taurės čempionams aikštę teko palikti nuleistomis galvomis.

„Dinamo“: Lazaros Papadopoulos 24 (8 atk. kam.), Fotsis 14 (6 atk. kam.), Dmitrijus Domani 13, Popovičius 12

CSKA: Papaloukas 20 (6 rezult. perd.), Savrasenko 14 (9 atk. kam.), Trajanas Langdonas 14, Holdenas 12.