Penkioliktą pergalę Italijos krepšinio lygoje iškovojo vienvaldis pirmenybių lyderis Sienos „Montepaschi“, sekmadienį savo aikštėje 85:78 (12:17, 22:13, 26:16, 25:22) palaužęs Emilijos Redžo „Bipop Carire“ klubą.

Šeimininkai visą ketvirtą kėlinį pirmavo dviženkliu tašku skaičiumi ir tik susitikimo pabaigoje „Bipop Carire“ krepšininkai sugebėjo priartėti. Jiems tai buvo tryliktoji nesėkmė po 18 rungtynių ir turnyrinėje lentelėje Emilijos Redžo krepšininkai išliko 16 vietoje.

Vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo Rimantas Kaukėnas. Lietuvis per 26 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Montepaschi“: Terrellas McIntyre‘as 30 taškų, Romainas Sato 16, Rimantas Kaukėnas 15.

„Bipop Carire“: Luisas Alberto Floresas 16, Benjaminas Ortneris (11 atkovotų kamuolių) ir Davide’as Lamma po 13, Jimmy Baxteris 11, Marco Carra 10.