Laimonas Kisielius sužaidė geriausią sezono mačą
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Puikų solo pasirodymą surengęs Laimonas Kisielius surinko 32 naudingumo balus, o jo vedama Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-2) komanda Baltijos krepšinio lygoje (BBL) įsirašė triuškinamą pergalę.

Manto Šerniaus vadovaujamos „Pieno žvaigždės“ A grupės rungtynėse išvykoje 108:80 (30:24, 23:15, 26:18, 29:23) nušlavė „Parnu“ (3-6) ekipą, kuriai atstovauja Ronaldas Rutkauskas.

Pasvaliečiai iniciatyvą į savo rankas paėmę dar pirmajame kėlinyje, kada surinkę septynis taškus paeiliui ketvirčio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą (26:13).

Dominuoti aikštėje „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai pradėjo po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje 8:0 spurtavę svečiai dar labiau nutolo (61:39), o ketvirtojo ketvirčio viduryje Šerniaus kariauna turėjo rekordinę – 30 taškų persvarą (95:65).

Geriausią sezono mačą sužaidęs 29-erių Kisielius per 33 minutes pelnė 27 taškus (5/6 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

„Parnu“ klubo lietuvis Rutkauskas susitikimą pradėjo starto penkete, ant parketo praleido 32 minutes, pelnė 13 taškų (6/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudos), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

„Parnu“: Renato Lindmetis 17, Sandis Silavas 17, Ronaldas Rutkauskas 13, Rannaras Raapas 6, Silveris Leppikas 6.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 27 (9 atk. kam.), Alexanderis Oriakhi 14, Michaelas Dixonas 14, Evaldas Kairys 12, Gytis Sirutavičius 10, Aidas Viskontas 7, Osvaldas Olisevičius 7, Žygimantas Skučas 7.

2015-01-07 16:34