Klivlendo „Cavaliers“ (27-21) puolimas šį sezoną neranda priešnuodžių prieš Detroito „Pistons“ (28-18) gynybą. Sekmadienį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse „kavalieriai“ namie patyrė nesėkmę, pralaimėdami 78:90 (24:27, 19:23, 16:20, 19:20).

Tai buvo jau antrasis „Cavaliers“ pralaimėjimas „Pistons“ šį sezoną per tiek pat mačų. Pirmosiose rungtynėse Klivlendo krepšininkai surinko vos 71 tašką, o šįkart vėl strigo varžovų gynyboje.

Trečio kėlinio viduryje po Žydrūno Ilgausko dvitaškio komandas skyrė vos 3 taškai (58:55 „Pistons“ naudai), tačiau netrukus Detroito krepšininkai nepavejamai nutolo. Kėlinio pabaigą svečiai pabaigė spurtu 12:4 ir prieš prasidedant paskutiniam kėliniui komandas skyrė dviženklis skirtumas – 70:59. Per paskutinį kėlinį šeimininkai taip ir nepriartėjo.

„Cavaliers“ negelbėjo ir sėkmingas Ilgausko žaidimas. Per 34 minutes „centras“ pelnė 12 taškų (5/12 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus, perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 18 taškų (10 rezultatyvių perdavimų), Chrisas Webberis ir Rasheedas Wallace‘as po 15, Tayshaunas Prince‘as ir Antonio McDyessas po 12, Richardas Hamiltonas 10.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 21, Larry Hughesas 14, Žydrūnas Ilgauskas (11 atkovotų kamuolių) ir Sasha Pavlovičius po 12.

pagrindinis pralaimejimo kaltininkas tai MR Brownas. zaidimas visiska betvarke arba lebrono garbinimas. mato kad nieko nesigauna bt vistiek leidzia jam svaistytis ketvirtam kelini. ir isvis zaidimas be minties. aisq ir tai kad neturi normalaus pg. o ta jo schema tai jau seniai nevykdoma, dabar cavs kaip ir gynybine komanda.
2007-02-05
Vat vat būtent kad jis labiau skandino komandą nei tempė...o Pistons žaidimas visada žavėjo ir žavi, tiek gynyboje, tiek puolime, nors vakar nebuvo jiems pačios sėkmingiausios rungtynės.
2007-02-05
+1
Kritusi Lebrono forma, bet tai ne esmė, labiausiai įsiminė desperatiški jo švaistymai iš belekur, ypač paskutiniame kėliny, kuomet jo tikslas matyt buvo ne komandai padeti laimėti, bet priartėti prie vidurkio pelnomų taškų.
2007-02-05
wisos zwaigzdes meto nesamones, bet jej nesamones krenta tj ko gero del to ir buna karts nuo karto kad imeta 50-60 tsk. o ta nauja cavs puolimo sistema ko gero nelabaj ger, lbj si sezona statistikos atzwilgiu kur kas prasciau atrodo, bet nemanau kad jis blogiau atrodo..wnzo tikraj cavs wiso lebrono potencialo neisnaudoja
2007-02-05
ir koks tas zaidejas?? skandino vakar jis savo komanda. meto nesamones vienas. grazu ziuret i detroita buvo. nes losia kaip komanda.
2007-02-05
+1
as nesuprantu taktikos cavs!!! turi toki zaideja, kuris gali vienas apzaist visa komanda, o ataku per ji beveik nera. kai ateina 4 kelinukas ir kai reikia tasku, tai jau kazka daro. gi turi zaisti per si zaideja visas rungtynes, statyt uztvaras, zodziu daryti viska, kad palengvinti jo kelia iki kases. pelnytu po 40 tasku ir pergales eitu viena po kitos. o dabar?? kazkoks ten chaosas. greitu ataku, greito zaidimo kaip buvo planuota ne kvapo. o greitam zaidime jameso tikrai niekas nesustabdytu, kaip anksciau budavo sprewellas geriausias greitose atakose, taip dabar jamesas. zodziu su tokiu letiniu zaidimu ateities cavsai neturi. amen.
2007-02-05
-1
Jamesas kažkaip pasirodė, kad kai ketvirtam kėl Pistons pirmavo 10 taškų skirtumu, tai Jamesas labai jau indvidualiai lošė..gal 4 ar net daugiau atakų vienas pats veržias neįmeta...O Ilgas pastebimas aikštelėje buvo, kovoja dėl kiekvieno kamuolio, gynyboj dirba, visai nieko