Ericas Bledsoe prie pergalės pridėjo 10 taškų
Nuotr. AP-Scanpix
Pergale išvykoje džiaugėsi 8 vietoje NBA Vakarų konferencijoje žengianti Fynikso „Suns“ (21-16) komanda. Išvykoje „Suns“ po permainingos kovos 102:96 (15:21, 28:23, 28:28, 31:24) įveikė Milvokio „Bucks“ (18-18) krepšininkus.

Markieffo Morriso į priekį vedamiems svečiams ilgą laiką teko vytis „Bucks“. Po O.J. Mayo dėjimo antrajame kėlinyje Milvokio ekipa įgijo dviženklę persvarą – 25:15.

Iki ketvirčio pabaigos „Suns“ įstengė deficitą sumažinti iki minimumo (43:44), o 3 kėlinį pradėjo 7:0 ir jau pirmavo 50:44.

„Bucks“ susigrąžino iniciatyvą ir likus žaisti pusantros minutės kėlinyje pirmavo 72:65, o ketvirtį „Suns“ pabiagė 6 taškais be atsako (71:72).

Ketvirtajame kėlinyje situaciją kontroliavo svečiai. Po Khriso Middletono tritaškio komandas skyrė tik 2 taškai (92:94), bet „Suns“ greitai persvarą padidino iki 8 taškų ir galiausiai finalinė mačo sirena skelbė jų pergalę 102:96.

„Bucks“: Brandonas Knightas 26, Giannis Antetokounmpo 16 (12 atk. kam.), Johnas Hensonas ir Khrisas Middletone‘as po 13, Jaredas Dudley 10.

„Suns“: Markieffas Morrisas 26 (10 atk. kam.), Isiah Thomas 19, Goranas Dragičius 16, Ericas Bledsoe 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
Suns būtų galinga komanda jei turėtų padorius priekinės linijos žaidėjus.