Dar vieną pergalę Švedijos pirmenybėse iškovojo Justino Pavlavičiaus Upsalos „Sallen Basket“ ekipa. Ji išvykoje 92:80 (18:20, 20:20, 34:17, 20:23) nugalėjo „Akropol BBK“ krepšininkus.

Nugalėtojams Pavlavičius per 25 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Sallen Basket“ klubas, turintis 13 pergalių ir 14 nesėkmių, turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą.

•

Nesunkią pergalę Švedijos lygoje iškovojo ir Sodertalje „Kings“ komanda, kuriai atstovauja Augustinas Vitas. „Kings“ krepšininkai išvykoje 100:87 (23:16, 25:27, 25:24, 27:20) nugalėjo Ockelbo BBK klubą.

Nugalėtojams Vitas per 23 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Kings“ krepšininkai, iškovoję 9 pergales ir patyrę 18 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima priešpaskutiniąją – penktąją vietą.

Saunuolis Justas, kiek ispradziu rase, tai komanda buvo prie galo, dabar staiga antra www.sallenbasket.se galima rasti rungtyniu yrasu...