Brianas Randle'as ir Nikola Kaliničius buvo rezultatyviausi savo ekipose
Nuotr. AFP - Scanpix
Tel Avivo „Maccabi“ (1-1) įsirašė pirmąją pergalę Eurolygos „Top16“ etape. E grupės, kurioje varžosi ir Kauno „Žalgiris“, mače dabartiniai čempionai namuose 78:67 (21:18, 16:15, 19:16, 22:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (0-2) krepšininkus.

Pirmojoje rungtynių dalyje vyko atkakli kova. Antrajame kėlinyje Tel Avivo klubas laimėjo atkarpą 10:0 ir įgijo dviženklę persvarą, tačiau svečiai suskubo atsitiesti. Jie spurtavo 10:0, todėl trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas jau buvo lygus – 37:37.

Vis tik svarbiausią spurtą šiame susitikime surengė šeimininkai. „Maccabi“ trečiojo kėlinio pabaigoje pradėjo spurtą 14:2 ir prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui atstatė dviženklį pranašumą – 63:52. Žydai tokį pranašumą išsaugojo iki finalinės mačo sirenos ir šventė pergalę.

„Maccabi“ šiame mače dvitaškius metė 55 procentų taiklumu (24/43), tuo tarpu jų varžovai iš Serbijos – viso labo 34 procentų taiklumu (15/43).

„Maccabi“: Brianas Randle‘as 16 (9 atk. kam.), Sofoklis Schortsanitis 15, Jeremy Pargo 12, Yogevas Ohayonas (8 rez. perd.) ir Sylvaine‘as Landesbergas po 10.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 18, Marcusas Williamsas 13 (9 rez. perd.), Bobanas Marjanovičius 10 (8 atk. kam.).