Andresas Nocioni prie pergalės pridėjo 8 taškus
Nuotr. AFP - Scanpix
Be Jono Mačiulio žaidžianti Madrido „Real“ (2-0) ekipa Eurolygos „Top16“ etapo rungtynėse namuose 93:78 (25:24, 30:15, 14:18, 24:21) pranoko Martyno Pociaus atstovaujamą Stambulo „Galatasaray“ (1-1) komandą.

Susitikimo pradžioje turkai kibo šeimininkams į atlapus ir žaidė su jais kaip lygūs su lygiais, tačiau antrojo kėlinio pradžioje „Real“ spurtavo 13:0 ir pabėgo į priekį – 38:27.

Po didžiosios pertraukos Madrido klubas nemažino apsukų ir toliau didino pranašumą, kuris paskutiniojo ketvirčio viduryje buvo pasiekęs 21 taško ribą – 83:62.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 30:40 pralaimėję ir gerokai dažniau klydę (20 prieš 12) „Galatasaray“ krepšininkai turėjo susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu „Top16“ etape.

Pocius pralaimėtojų gretose aikštelėje praleido 16 minučių, per kurias surinko 7 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 6 naudingumo balus.

Mačiulis „Real“ komandai negalėjo padėti dėl peties traumos.

„Real“: Felipe Reyesas 22 (11 atk. kam.), Rudy Fernandezas 15, Sergio Rodriguezas 13, Sergio Llulas 12 (7 rez. perd.).

„Galatasaray“: Zoranas Ercegas 17, Enderas Arslanas ir Carlosas Arroyo po 11, Sinanas Guleras 8.