Šarūnas Vingelis surengė galingą solo pasirodymą
Nuotr. Fotodiena.lt
Nesustabdomai rungtyniavęs Šarūnas Vingelis surinko 33 taškus, jo vedama Šakių „Zanavyko“ (12-13) komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė nelengvą pergalę.

Edo Nickaus auklėtiniai penktadienį savo žiūrovų akivaizdoje 79:76 (20:24, 18:24, 17:15, 24:13) įrodė pranašumą prieš vienus NKL lyderius – Molėtų „Ežerūno-Kario“ (19-6) krepšininkus.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, po taiklaus Evaldo Baniulio molėtiškiai turėjo minimalų pranašumą (73:72).

Bet tada aikštės šeimininkai atsakė penkiais taškais paeiliui ir perėmė mačo iniciatyvą į savo rankas (77:73).

Likus žaisti tris sekundes, dvitaškį pataikęs Evaldas Baniulis dvigubai sumažino „Ežerūno-Kario“ atsilikimą ir sugrąžino intrigą į rungtynes (76:78).

Tačiau ją greitai išsklaidė kitoje aikštės pusėje vieną baudos metimą pataikęs ir „Zanavyko“ pergalę įtvirtinęs Paulius Malašauskas (79:76).

„Zanavykas“: Šarūnas Vingelis 33, Paulius Malašauskas 11, Marijus Užupis 11, Paulius Beliavičius 9, Tomas Urbonas 8.

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis 26, Saulius Kuzminskas 15, Žygimantas Šeštokas 12, Raimundas Ambrulaitis 10.

2015-01-09 22:20
Su Vingeliu, tai tikrai neprasove Sakiai.