Carmelo Anthony atliko pirmą trigubą dublį per karjerą, o Nene sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Tačiau to nepakako, kad namie žaidusi Denverio „Nuggets“ (23-23) komanda švęstų pergalę. Be dviejų starto penketo žaidėjų rungtyniavę Denverio krepšininkai 108:113 (27:28, 33:23, 19:30, 29:32) nusileido Fynikso „Suns“ (38-10) ekipai.

Dėl traumų „Nuggets“ komandai padėti negalėjo įžaidėjas Allenas Iversonas bei vidurio puolėjas Marcusas Camby. Skyle priekinėje linijoje pasinaudojo „Suns“ aukštaūgis Amare'as Stoudemire'as. Jis pelnė 36 taškus ir atkovojo 13 kamuolių bei buvo pagrindinis pergalės kalvis.

Pergalę „Suns“ šventė nepaisant to, kad antroje mačo pusėje turėjo verstis be vieno naudingiausių ekipos žaidėjų Steve'o Nasho. Kanadietis pajautė sustiprėjusį skausmą petyje ir nusprendė negrįžti į aikštę po didžiosios pertraukos.

„Per pirmąją dalį jie mums aplamdė šonus, apstumdė, o mes jiems neprilygome. Steve‘as su krepšininkais pakalbėjo per pertrauką ir antroje pusėje žaidėme su didesne energija“, – nepaisant Nasho netekimo komandos įžaidėjo darbą gyrė „Suns“ treneris Mike'as D'Antoni.

Likus žaisti 13 sekundžių Anthony pataikė tritaškį ir „Nuggets“ priartėjo iki 106:109. Tačiau tuomet Shawnas Marionas ir Raja Bellas įmetė po dvi baudas ir „Suns“ pasiekė pergalę. Fynikso krepšininkai nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. „Suns“ tris mačus iš eilės pralaimėjo po to, kai prieš tai pavyko laimėti 17 susitikimų paeiliui.

„Nuggets“ komandoje sėkmingai rungtyniavo Linas Kleiza. Lietuvis žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių). Puolėjas taip pat atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 31 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Nene 27 (7 atk. kam.), J.R.Smithas 18, Linas Kleiza 9.

„Suns“: Amare'as Stoudemire'as 36 (13/17 dvitaškių, 13 atk. kam.), Leandro Barbosa 20, Shawnas Marionas 19 (9 atk. kam.), Raja Bellas 18, Steve'as Nashas 9 (7 rez. perd.).

Kleiza geriau nba vara negu saras ji nors i aikste ileiz :)))
2007-02-06
mldc gerai suzaide dar galejo 1 kamuoliu daugiau atkovot ir tasku imest :)) tik gaila kad nuggets ir vel pralaimejo :((
2007-02-06
tik nesupratu vieno. ar Najera taip gerai gynyboj atrodo ar kas, bet puolime jis galima sakyt 0. galetu i jo vieta isleist Kleiza ir paziuret gal tada daugiau naudos butu