Marijampolės kausis kontrolinio turnyro finale
Nuotr. Sūduva
Marijampolės „Sūduva“ nesunkia pergale pradėjo keturių komandų draugišką krepšinio turnyrą „Molten Winter Cup 2015“. Suvalkijos sostinės komanda rezultatu 90:71 (21:16, 27:16, 20:22, 22:17) nesunkiai įveikė Rygos „RSU/Merks“ komandą.

Ši pergalė reiškia, kad „Sūduva“ šeštadienį dėl pirmosios vietos turnyro finale susigrums su „TTT Riga“ ir „1182 Tallinn“  poros laimėtoja.

Rungtynes „Sūduva“ pradėjo kiek banguotai, todėl pirmosiomis minutėmis žengė koja kojon priešininkėms (7:8). Sėkminga kėlinio pabaiga leido „Sūduvai“ po pirmo kėlinio susikrauti trapų pranašumą 21:16.

Antrajame kėlinyje daugiausiai Santos Okockytės ir Sabinos Dukatės pastangomis LMKL vicečempionės spurtavo ir ėmė tolti nuo varžovių. Prieš didžiąją pertrauką 48:32 užtikrintai pirmavo marijampolietės.

Po didžiosios pertraukos „RSU/Merks“ komanda buvo pasiųsta i nokdauną 62:38 iš kurio daugiau neatsikėlė, o „Sūduva“ šventė pergalę rezultatu 71:90.

„Sūduva“: Rita Milieškienė 22, Santa Okockytė 17, Sabine Dukate 15, Iveta Šalkauskė 11, Sandra Baliutavičiūtė 10, Dovilė Saurazaitė 7, Laima Rickevičiūtė 6, Ela Briedytė 2.

„RSU/Merks“: Kate Aizsila 25, Arta Fridenberga 14, Zane Eglite 11.