Marcelinho Huertas trečiajame kėlinyje pataikė 6 tritaškius
Nuotr. AFP – Scanpix
Pirmąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo E grupėje pasiekė Barselonos „Barcelona“ (1-1). Katalonai namuose trečią kartą šiame sezone įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (1-1) 80:76 (14:20, 23:17, 26:19, 17:20).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Graikijos. Po dviejų Jameso Gisto tritaškių „Panathinaikos“ pirmavo 16:6.

Visąlaik besivejančių vaidmenyje buvę aikštės šeimininkai antrąjį ketvirtį pabaigė spurtu 7:0 ir rezultatą išlygino (37:37).

Po didžiosios pertraukos tikrą šou surengė „Barcelona“ atakų organizatorius Marcelinho Huertas. Brazilas per trečiąjį kėlinį pataikė net 6 tritaškius ir tik Antonio Fotsio tritaškis baigiantis ketvirčiui neleido Ispanijos čempionams turėti dviženklės persvaros (63:56).

Likus 2 minutėms „Barcelona“ pirmavo 77:70, bet dukart pataikė DeMarcus Nelsonas, o dar vieną dvitaškį pridėjo Dimitris Diamantidis ir svečių deficitas tapo minimalus – 76:77.

Beveik minutę komandos negalėjo pelnyti taškų, kol galiausiai aikštės šeimininkų krašto puolėjas Justinas Doellmanas pataikė dvitaškį su pražanga. Amerikietis realizavo ir baudos metimą, o daugiau pasižymėti šiose rungtynėse niekam nepavyko.

„Barcelona“: Marcelinho Huertas 22 (6/8 tritaškiai), Justinas Doellmanas 12, Mario Hezonja ir Alejandro Abrinesas po 11.

„Panathinaikos“: DeMarcus Nelsonas 16, Jamesas Gistas 11, Estabanas Batista 9 (12 atk. kam.).

2015-01-10 09:35