Martynas Mažeika prie pergalės pridėjo 10 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Nesunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (17-2). Pajūrio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 106:78 (29:12, 24:27, 27:20, 26:19) nepasigailėjo Kėdainių „Nevėžio“ (3-18).

Lygi kova šiame mače vyko tik pusę pirmojo kėlinio. Antrojoje pirmojo ketvirčio dalyje „Neptūnas“ spurtavo net 19:0 ir pabėgo į priekį (29:12).

„Nevėžiui“ antrajame kėlinyje pavyko šiek tiek pristabdyti varžovus, tačiau po didžiosios pertraukos spurtą 10:0 surengę šeimininkai įgijo triuškinantį pranašumą (61:39).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, o vienintelė intriga buvo klausimas, ar šeimininkams pavyks pasiekti 100 taškų ribą. Tolimu metimu šimtąjį tašką pelnė Mindaugas Girdžiūnas, o „Neptūnas“ šventė daugiau nei įtikinamą pergalę.

„Neptūnas“: Raidas Nacius 14, Justas Sinica ir Simas Galdikas po 12, Martynas Mažeika 10, Deividas Gailius, Donatas Zavackas ir Keithas Bensonas (7 atk. kam.) po 9.

„Nevėžis“: Lukas Brazdauskis 19 (7 atk. kam.), Justas Tamulis 12, Thomas Davisas ir Vaidotas Volkus po 10, Marcusas Monroe 9 (6 rez. perd.).

2015-01-11 12:23
.
Jug yra jau ta antra komanda, nafta universitetas. Is ten galdikas ir girdziunas isitvirtino pagrindinei komandoi.

--
2015-01-11 01:00
Del vaiku tai galetu Neptunas turet savo antra komanda, kuri lostu NKL pavyzdziui, jei jau Neptunas bando kazko ateity tai galetu susirupint jaunimo ugdymu, visus talentingus vaikus sukistu i dubleriu komanda ir augintusi sau ateities Gailius, Zukauskus ir Macijauskus.

skiedi
eik tu xebrante, ims tau ir paims vaikus i neptuna :D juk cia tau ne tarpklasines, kad imtu beleka. vaikai nei deriniu nezinotu, nei ir neptunui duotu naudos ruosiantis kitom varzybom.
2015-01-10 22:20
Džiugu,kad Neptūnas leido Naciui daug žaist.Šiaip galėtų daugiau jaunimo iš V.Knašiaus šūlės paimt,kad xebra tobulėtų.Tokios rungtynės tikrai patirties duotų,o ir lyderiai pailsėtų.Nu bet čia jau Neptūno valdžios reikalas.

--
Neptunas mano širdies karaliai

--
2015-01-10 21:56
Na vaikinas padare suoli, bet matyt yra darbstus. O jei dirbs, net neabejoju, kad jei ne siemet, tai kitamet atras sau vieta pagrindineje Neptuno sudetyje - toje, kuri zaidzia kiekvienose rungtynese..
2015-01-10 21:23
Ziurovas
Raidas geras puolime, bet reikia stipriai tobulinti savo gynyba, nes uzmiega, nespeja ir panasiai. Jei patobulins, gali buti geru krepsininku
Shakur ir Girdziunas po 8 asistus

Sinicos pataikymas pirmas 12 rungtyniu LKL 58-33-100(2/2), paskutines 8 rungtynes 100(9/9)-58-75
2015-01-10 21:07