Andrius Mažutis svariai prisidėjo prie komandos pergalės
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Latvijos krepšinio pirmenybėse sėkmingus pasirodymus surengė krepšininkai iš Lietuvos. Tiesa, jų komandoms sekėsi skirtingai.

Du lietuvius savo sudėtyje turinti Liepojos „Triobet“ (13-3) ekipa namuose 89:69 (30:23, 18:22, 23:11, 18:13) sutriuškino Rygos „Barons/LDz“ (8-8) klubą.

Andrius Mažutis prie pergalės per 24 minutes pridėjo 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, po kartą prasižengė ir suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

Edgaras Želionis aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 5 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus pažeidė taisykles bei surinko 14 naudingumo balų.

Prasčiau sekėsi Povilo Čukino atstovaujamai „Jekabpils“ (10-8) komandai, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 83:90 (20:30, 16:18, 22:27, 25:15) nusileido „Jurmala/Fenikss“ (13-3) ekipai.

Čukinas aikštelėje praleido tik 14 minučių, tačiau spėjo pelnyti 8 taškus (3/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovoti 2 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklysti ir prasižengti bei surinkti 9 naudingumo balus.

2015-01-10 22:40