Jonas Valančiūnas pataikė 7 dvitaškius
Nuotr. AP-Scanpix
Toronto „Raptors“ (25-11) su Jonu Valančiūnu priešakyje neturėjo didelio vargo namuose žaisdami su Bostono „Celtics“ (12-23). Užtikrintai žaidę Kanados atstovai laimėjo 109:96 (19:26, 28:17, 35:22, 27:31).

Patrick  Patterson
PTS 10 | REB 9 | AS 3 | ST 1 | BS 2

Sėkmingiau startavę svečiai iš Bostono atitrūko pirmajame kėlinyje (21:12). 9 taškais „Celtics“ pirmavo ir antrajame ketvirtyje (40:31), bet tuomet iniciatyvą perėmė šeimininkai ir spurtavo 13:0.

Trečiajame ketvirtyje laimėję dar vieną galingą atkarpą aikštės šeimininkai ženkliai nutolo (76:61), o po kėlinio pirmavo 17 taškų (82:65).

„Celtics“ deficitą buvo sumažinę iki 8 (77:85), bet arčiau jų Toronto krepšininkai neprisileido. Gerą komandinį žaidimą demonstravę aikštės šeimininkai laimėjo 109:96.

Valančiūnas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 15 taškų (7/11 dvitaškiai, 1/1 baudos) ir atkovojo 7 kamuolius. Lietuvis blokavo net 3 varžovų metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviau už Valančiūną žaidė tik du gynėjai Louisas Williamsas ir Kyle‘as Lowry pelnę po 19 taškų.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry ir Louisas Williamsas po 19, Jonas Valančiūnas, Jamesas Johnsonas ir Amiras Johnsonas po 15, Patrickas Pattersonas 10.

„Celtics“: Kelly Olynykas 23, Avery Bradley 17, Jaredas Sullingeris 13 (10 atk. kam.), Marcusas Smartas 12.

2015-01-11 18:31
Anonimasnemaciau rungtyniu bet noriu paklaust kas mate, ar olynykas per jona daugiausiai tasku sumete?

Jonas Olynyko beveik nedenge, daugiausiai Zelleri ir Sullingeri
2015-01-11 18:27
2015-01-11 18:12
Kokias dar 32 minutes, jis tiek nepatempia, 26 zaide, ir tai vos lakste. Istvermes Jonui truksta
2015-01-11 16:19
Šįkart Jonas ne tik puolime,bet ir gynyboje gerai sužaidė.3 blokus nedažnai jis išrašo.Mldc.

--
2015-01-11 14:34
As irgi nesuprantu delko ,tiek nedaug teleidzia zaist . Gautu bent po 32min manau zenkliai statistika pageretu .
2015-01-11 10:43
ar jus žinot kada rezultatai rašosi taip (namu komanda : svečiai), skaitydamas jūsų straipsnį gali pamanyt kad aikštės šeimininkai keitėsi kas ataka pvz.:

Celtics“ pirmavo ir antrajame ketvirtyje (40:31), bet tuomet iniciatyvą perėmė šeimininkai ir spurtavo 13:0 tai čia pagal jus celtics pirmavo 53:31 :D?

arba

Sėkmingiau startavę svečiai iš Bostono atitrūko pirmajame kėlinyje (21:12)

o paskui jau rašot

taigi taisykit straipsni, nes dabar jis labai prasilenkia su logika
2015-01-11 10:42
megstantis tvarka lt kalboje

arba

2015-01-11 10:18
Sudinai Raptors atrodo paskutiniu metu. Reikia tiketis Derozono sugryzimas viska pakeis,

--
2015-01-11 09:42
erikas
Valanciunas ispudingai suzaide ,,26 minutes-15 tasku geas ir net labai geras rezultatas.
2015-01-11 09:41