„76ers“ džiaugėsi antra pergale iš eilės
Nuotr. AP-Scanpix
Antrą sykį iš eilės laimėti pavyko Filadelfijos „76ers“ (7-29) krepšininkams, kurie pagal laimėtų rungtynių kiekį jau lenkia Niujorko „Knicks“ (5-35) ir Minesotos „Timberwolves“ (5-31).

„76ers“ dramatiškose rungtynėse namų „Wells Fargo Center“ arenoje 93:92 (19:21, 24:28, 29:21, 21:22) įveikė Indianos „Pacers“ (15-24).

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms „76ers“ buvo priekyje 87:83, bet 5 iš eilės „Pacers“ taškai nusvėrė svarstykles į jų pusę (88:87).

Davido Westo metimas iš vidutinio nuotolio likus 18 sekundžių dar sykį suteikė „Pacers“ minimalų pranašumą (92:91).

„76ers“ nutarė nerengti ilgos atakos ir iniciatyvos greitai ėmėsi Michaelas Carteris-Williamsas. Jis pataikė iš po krepšio (93:92), bet paliko svečiams pakankamai laiko atsakui.

Minutės pertraukėlės metu „Pacers“ parengė lemiamą ataką, bet jos smaigalyje atsidūręs Westas metė netaikliai.

„76ers“: Tony Wrotenas 20, Robertas Covingtonas 16, Michaelas Carteris-Williamsas 15 (9 rez. perd.), Henry Simsas 11.

„Pacers“: Davidas Westas 28, Rodney Stuckey 13 (9 atk. kam.), Solomonas Hillas 12, C.J. Watsonas 10.

Mačo apžvalga:

2015-01-11 14:52
ATI kiek laiko nba domies? Cia didziausi lygos nevykeliai vienas varzybas gali laimet pries geriausia komanda.

--
+1
2015-01-11 12:47
ATI
Blin nesuprantu kaip PTB sugebejo pralost minesotai. Juk viena is tu 5 tinberwolves pergaliu ir buvo pries vienu lygos lyderiu. Cia kaip kokie mazeikiai patiestu zalgiri.

--
2015-01-11 12:22
Patinka man 76ers užsivedimas,džiaugsmas po sėkmingu epizodu,matosi kad komanda išsiilgusi pergalių
2015-01-11 11:14
Pagaliau pavyko truputy atsiplest nuo Minnesotos ir New York. Gaila, kad praktiskai nera ka vytis pagal pergales dabar artimiausia Lakers kuri turi 5 pergalem daugiau, siai dienai praktiskai nepavejemi jau.