Marijampolietėms atiteko sidabro medaliai
Marijampolės „Sūduva“ įjungė žemesnę pavarą ketvirtajame kėlinyje ir nusileido Rygos „TTT Riga“ komandai rezultatu 79:61 (16:19, 18:20, 18:21, 22:6).

Pirmus du kėlinius vyko lygus žaidimas, tačiau visą laiką pirmavo marijampolietės. Antrajame kėlinyje "Sūduva“ buvo pavykę nutolti pavojingesniu skirtumu (20:27). Tačiau labai blogai sužaidus ketvirčio pabaigą iš „Sūduvos“ persvaros liko vos vienas taškas (36:37). Po didžiosios pertraukos „TTT Riga“ pagerino žaidimą ir jau pirmoje kėlinuko pusėje susikrovė 7 taškų pranašumą (48:41).

„Sūduva“ surado jėgų ir atsitiesė bei prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo tik dviejų taškų skirtumu (57:55). Galutinis rezultatas toli gražu neatspindi tikrosios kovos kuri virė beveik visų rungtynių metu. „TTT Riga“ turėdama žymiai ilgesnį suolelį tuo naudojosi ir tai davė rezultatų.

Jau įpusėjus ketvirtajam kėliniui Marijampolės „Sūduva" atsilikinėjo dviženklių skirtumu 66:55. O dažnai keičiamos „TTT Rigos“ krepšininkės dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir nuaidėjus finaliniai rungtynių sirenai, kuri skelbė šeimininkių pergalę rezultatu 79:61, kėlė į viršų nugalėtojų taurę.

Naudingiausia turnyro žaidėja buvo pripažinta Lietuvai puikiai pažįstama Ieva Krastina.

Marijampolės „Sūduva“: Iveta Šalkauskė 15, Santa Okockytė 14, Rita Milieškienė ir Sandra Baliutavičiūtė po 13.

Rygos „TTT Riga“: Ieva Kulite 21, Ieva Krastina 19, Anda Eibele 13, Digna Straumane 12.

2015-01-11 19:32
visos varzybos svarbios ir taip apie moteris mazai raso tik vyrai ir vyrai !!
2015-01-11 18:38
LMKL
LMKL siaip vyksta sestadieni... ar draugiski turnyrai svarbiau, kad apie juos reikia rasyt