Rezultatyviai žaidęs Sergio Llullas atvedė Madrido komandą į pergalę
Nuotr. AFP-Scanpix
Ispanijos krepšinio čempionate dramatišką pergalę iškovojo be Jono Mačiulio vis dar besiverčianti Madrido „Real“ (12-4) komanda, savoje aikštėje 75:74 (17:18, 20:27, 20:18, 18:11) įveikusi Vitorijos „Laboral Kutxa“ (7-9) ekipą.

Atkakliame susitikime pergalę savo rankose jau laikė baskų kolektyvas, tačiau sėkmingai užbaigti rungtynes svečiams sukliudė žiopla klaida ir Sergio Llullas.

Likus žaisti pusę minutės „Laboral Kutxa“ pirmavo 74:72 ir turėjo teisę rengti ataką. Nors svečių metimas buvo netaiklus, Mirza Begičius atkovojo kamuolį puolime – „Real“ nebeliko nieko kito, tik specialiai pažeidinėti taisykles. Paradoksalu, tačiau, šeimininkų laimei, to padaryti jie nesuspėjo.

Per didelius vargus atkovotą kamuolį „Laboral Kutxa“ legionierius Mike`as Jamesas tiesiog išleido už aikštės ribų, atsakomajai „Real“ atakai palikdamas 9,4 sek.

Ją Lullas užbaigė kaip iš natų. Ispanas buvo paliktas vienas prieš gerokai aukštesnį Begičių, jį suklaidino ir, prasiveržęs po krepšiu, pelnė dvitaškį kartu su beprasme „centro“ pražanga. Netrukus Sergio realizavo ir pergalingą baudos metimą, o sutrikusi „Laboral Kutxa“ komanda po minutės pertraukėlės tiesiog prarado kamuolį.

„Real“ turnyro lentelėje užima 2-ąją, o „Laboral Kutxa“ – 11-ąją vietas.

„Real“: Sergio Llullas 17, Andresas Nocioni 13, Felipe Reyesas 12 (7 atk. kam.), Rudy Fernandezas 7.

„Laboral Kutxta“: Fabienas Causeur 12, Fernando San Emeterio 12, Kimas Tillie 11, Davis Bertanis 10, Coltonas Iversonas 10.

Pergalingas Llullo reidas po krepšiu:

2015-01-12 15:30
to azejam
Taigi ji anadolu efes losia

--
2015-01-12 12:55
o kur Thomas heurtelis? ka buvo nerezultatyvus?
2015-01-12 10:31
TDaY
Nx medį Begičių laikyt tokiu momentu aikštėje?
2015-01-12 01:42
Blemba gaila Vitorijos.Taip gerai žaidė,taip gerai gynėsi,bet gal keli pramesti metimai ir tas Jameso prarastas kamuolys viską sušiko.Dar nė karto šiemet Laboralas nelaimėjo Ispanijoj išvykoj,tai jau galvojau,kad paims pirmą pergalę ir dar ne prieš bet ką,o prieš Realą.Bet tiem šikniam vėl pasisekė.Apie Realo centrus išvis patyliu-visiškai nepažaidė,tik gaila,kad Laboralas pats išleido pergalę iš rankų.