Kyle Korveris – rezultatyviausias mačo žaidėjas
Nuotr. AP – Scanpix
Aštuntąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Rytų konferencijos lyderė Atlantos „Hawks“ (29-8) komanda, kuri savo aikštėje 120:89 (34:22, 21:28, 32:27, 33:12) nušlavė Vašingtono „Wizards“ (25-12) ekipos krepšininkus.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet atkarpą 10:2 laimėję „Wizards“ klubo žaidėjai sumažino savo atsilikimą iki septynių taškų ir bandė perlaužti rungtynių eigą savo naudai (82:89).

Tačiau to jiems padaryti nepavyko. Mike'as Scottas pelnė šešis taškus paeiliui, Alas Horfordas, Kyle'as Korveris ir Thabo Sefolosha smeigė po tritaškį, o 17:1 galingai spurtavę aikštės šeimininkai įgijo triuškinamą persvarą (106:83).

Po šio nokdauno svečiams atsigauti nepavyko, įsibėgėję „Hawks“ krepšininkai pratęsė savo dominavimą ir mačo pabaigoje susikrovė rekordinį – 31 taško pranašumą (120:89).

„Hawks“: Kyle'as Korveris 19, DeMarre'as Carrollas 16, Alas Horfordas 15, Pero Antičius 12, Jeffas Teague 11 (10 rez. perd.), Paulas Millsapas 11, Mike'as Scottas 11, Dennisas Schroderis 10.

„Wizards“: Johnas Wallas 15 (8 rez. perd., 8 kld.), Nene 14, Kevinas Seraphinas 13, Bradley Bealas 12, Paulas Pierce'as 11, Marcinas Gortatas 10.