Zachas Randolphas surinko galingą dvigubą dublį
Nuotr. AP – Scanpix
Antrajame pratęsime nesustabdomai rungtyniavusi Memfio „Grizzlies“ (27-11) komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė nelengvą pergalę. Davido Joergerio auklėtiniai praėjusią naktį namuose 122:110 (22:15, 29:26, 24:25, 26:35, 7:7, 14:2) įveikė Fynikso „Suns“ (22-19) žaidėjų pasipriešinimą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 19 sekundžių, vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Vince'as Carteris padvigubino „Grizzlies“ ekipos pranašumą (101:99).

Po minutės pertraukėlės „Suns“ organizuotos atakos smaigalyje atsidūręs P.J. Tuckeris pataikė iš vidutinio nuotolio bei išlygino rezultatą (101:101), taip išplėšdamas pratęsimą.

Jame sėkmingai startavusios abi komandos keitėsi taikliais metimas, o likus žaisti pusę minutės po Isaiaho Thomaso taiklaus tolimo šūvio Fynikso ekipa išsiveržė į priekį (108:106).

Pirmojo pratęsimo „Grizzlies“ herojumi tapo pražanga sustabdytas Courtney Lee, kuris prie baudų metimų linijos neklydo ir atstatė lygybę šiame susitikime (108:108).

Antrasis pratęsimas vyko visiškai kitaip – Marcas Gasolis jo pradžioje surinko septynis taškus iš eilės, o atkarpą 9:0 laimėjusi „Grizzlies“ įgijo saugų pranašumą (117:108).

„Suns“ komandai pirmuosius ir tuo pačiu paskutinius taškus pratęsimo metu pelnė Ericas Bledsoe (117:110). Svečius aikštės šeimininkai galutinai nokautavo dar po taiklų metimą iš vidutinio nuotolio pataikęs Courtney Lee ir iš toli pridėjęs Mike'as Conley (122:110).

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 27 (17 atk. kam.), Mike'as Conley 25, Courtney Lee 18, Tony Allenas 12, Marcas Gasolis 12 (9 atk. kam.), Beno Udrihas 9.

„Suns“: Isaiahas Thomasas 20, Markieffas Morrisas 17, Alexas Lenas 14 (13 atk. kam.), Ericas Bledsoe 11, P.J. Tuckeris 11, Marcusas Morrisas 11.

2015-01-12 16:35
99CelticsGreen nezaide dar siandien?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltGreen žaidė ir per 20 minučių įmetė 9 taškus

Manau,kad jis turėjo omeny Jeff Green, o ne Gerald Green ;]
2015-01-12 13:00

Green žaidė ir per 20 minučių įmetė 9 taškus
-1
2015-01-12 09:41
"P.J. Tuckeris pataikė iš vidutinio nuotolio bei išlygino rezultatą (101:101), taip išplėšdamas pratęsimą"

ar jus varzybu santraukos nepasiziurit pries rasydami, ar ant tiek akli - kokio dar vidutinio nuotolio? is po kasio imete. tiksliau tas metimas dar neaisku, ar butu taiklus, jei Bledsoe neutu timptelejes uz tinkliuko ir sujudines lanko. teisejai ten irgi absoliutus ziopliai - aiskiai buvo taisykliu pazeidimas. jei per pirma TO Thomas nebutu kvailai prarades kamuolio, tai Suns butu ir laimeje per idiotus teisejus. visa laime baigesi taip, kaip turejo baigtis.
2015-01-12 09:21