Damianas Lillardas pagrindinis „Lakers“ baudėjas
Nuotr. AP-Scanpix
34 taškus surinkęs Damianas Lillardas svariausiai prisidėjo prie Portlando „Trail Blazers“ (30-8) triumfo Los Andžele, „Staples Center“ arenoje. Portlando ekipa įveikė „Lakers“ (12-26) 106:94 (23:20, 27:25, 22:24, 34:25).

Aikštelėje 3 kėlinius vyko lygi kova. Pirmaujanti komanda keitėsi 14 kartų, o lygus rezultatas buvo 11 sykių.

7 taškus antrojo kėlinio pabaigoje pelnę „Blazers“ žaidėjai laimėjo atkarpą 7:2 ir susikrovė nedidelį pranašumą – 50:45.

Toliau nei per 5 taškus svečiams atitolti nepavyko iki pat 4 kėliniojo. O lemiamo ketvirčio pradžioje iniciatyvos ėmesis „Lakers“ gynėjas Nickas Youngas rezultatą išlygino (75:75).

Taškus rinko Lillardas ir padėjo „Blazers“ spurtuoti ir ženkliai atitrūkti nuo varžovų (92:78). Per ketvirtąjį kėlinį Lillardas pelnė 12 taškų.

„Lakers“ buvo priartėje iki 6 taškų (92:98), bet rimtesnio pasipriešinimo mačo pabaigoje svečiams sukurti nepajėgė.

Los Andželo klubas dar kartą vertėsi be Kobe Bryanto, kuriam vyriausiasis treneris Byronas Scottas vėl suteikė poilsio.

„Lakers“: Wesley Johnsonas 17, Jordanas Hillas 14, Carlosas Boozeris 13, Wayne‘as Ellingtonas 10.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 34, Wesley Matthews 16, LaMarcus Aldridge‘as 15, Nicolas Batumas 11, Meyersas Leonardas 10.

2015-01-12 13:37
MIRKA3
Gasolio neber.
2015-01-12 11:15
Kai Kobe baiks karjera, tada Lakers vel pakils is pelenu.

--
2015-01-12 10:15
Atom
Gaudamas tokia alga jis "ilsisi" ... :D neblogai Kobe

--
ATI
Kad Lakers daug geriau zaidzia be Kobes. Su Kobe, Blazers butu buve lengviau.

--
2015-01-12 10:02
asd
Jo Is Elito i dugna Lakers. Kobe paseno vat ir rezultatas atejo. Kiek metu ant savo peciu komanda vede i pergales.