Kauno „Žalgiris“ pusfinalyje iškovojęs triuškinančią pergalę pateko į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finalą. Kauniečiai be didesnio vargo 102:71 (29:26, 29:12, 28:16, 16:17) sutriuškino „Šiaulius“.

Lygi kova aikštelėje vyko tik pirmajame kėlinyje, po kurio komandas skyrė vos 3 taškai. Antrajame ketvirtyje kauniečiai perėmė iniciatyvą ir ilsėtis išėjo turėdami solidžią 20 taškų persvarą (58:38).

Atkurti intrigos „Šiauliams“ nepavyko ir antroje rungtynių dalyje. Sėkmingai puolime ir gynyboje žaidę kauniečiai iškovojo triuškinančią pergalę.

„Žalgiris“: Tanoka Beardas 16 taškų, Paulius Jankūnas 15, Jonas Mačiulis 14, Mantas Kalnietis 13.
„Šiauliai“: Artūras Masiulis 18 taškų, Aurimas Kieža 12, Tadas Klimavičius 11.

Finale „Žalgiris“ susitiks su Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkais, kurie ankščiau vykusiame pusfinalio mače 107:71 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“. Finalas bus žaidžiamas rytoj (02.07) Klaipėdos „Neptūno“ sporto salėje. Rungtynių pradžia 18.45 val.

Tuo tarpu „Šiauliai“ kovoje dėl 3 vietos susitiks su „Nevėžiu“.

aurymazzz >>> 2 tik pirmuose trijuose etapuose, o pusfinalyje ir finale galima registruot 5 užsieniečius.
2007-02-07
-4
18:45 Lietuvos Krepšinio Federacijos taurės finalas. Tiesioginė transliacija iš Klaipėdos (pertraukoje "Klausimėlis")
2007-02-07
18.45 per LRT
2007-02-07
+2
O gal zinot ar rodys per TV, ir jei rodys, tai per kokia, nes kzkjp neradau programoje nete.
2007-02-07
West : skaiciau kazkur kad lkf taureje galimi tik 2 legionieriai
2007-02-06
-2
Įdomus finalas bus, oj įdomus, dar kai aikštė neutrali, tai dar įdomiau. Tik va man dar klausimas iškilo pasižiūrėjus į Žalgirio statistiką. Ką veikė kiti Žalgirio legionieriai, išskyrus Beard'ą?
2007-02-06
+3
finale laimes zalgiri,pamatysit, as manau zalgiris pajegesnis uz v.l.ryta
2007-02-06
-2
panasus rezas kaip ryto pusfinalio. gal zenklas kad laukia itemptas finalas...:)