Kšyštofo Lavrinovičiaus klubas Maskvos "Dinamo" tapo pirmasis Rusijos čempionato pusfinalio dalyvis. Antradienį "Dinamo" svečiuose 85:72 (19:15, 27:22, 17:14, 22:21) įveikė Maskvos srities "Dinamo" krepšininkus.

Seriją K.Lavrinovičiaus komandą laimėjo nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo – 3-0.

Po dviejų kėlinių lietuvį turinti "Dinamo" komanda pirmavo 9 taškais. Po didžiosios pertraukos šeimininkai nesugebėjo pavyti svečių, kurie išlaikė pranašumą ir šventė trečiąją pergalę.

Prie pergalės K.Lavrinovičius prisidėjo 3 taškais (3/3 baudų metimų). Lietuvis per 9 minutes atkovojo 4 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Lazaros Papadopoulos (11 atkovotų kamuolių), 15 pridėjo Trajanas Langdonas, o 12 į savo sąskaitą įsirašė Mirsadas Turkčanas (13 atk. kam., 10 išprovokuotų pražangų).

Maskvos srities ekipai 15 taškų surinko ispanas Chuckas Kornegay, 14 pridėjo Aleksejus Pegušinas, o 11 pelnė Stevinas Smithas.

Pusfinalyje K.Lavrinovičiaus klubas žais su Kazanės "Uniks" bei Rostovo "Lokomotiv" poros nugalėtoju. Šioje serijoje rezultatas lygus 1-1. Trečiasis mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį.

Kitose antradienio rungtynėse pralaimėjimą patyrė Sankt Peterburgo "Dinamo" klubas, kuriame antruoju treneriu dirba Kęstutis Kemzūra. "Dinamo" savo aikštėje 84:88 (22:16, 20:18, 26:21, 16:33) nusileido Maskvos srities "Chimki" ekipai.

Šeimininkų negelbėjo 17 pelnytų Edo Cotos taškų. Buvęs žalgirietis dar atliko 6 rezultatyvius perdavimus. 16 taškų įmetė Vladimiras Veremejenka, 13 pridėjo Vladimiras Ševelis, 12 surinko Andrejus Ivanovas, o po 11 pelnė Ognhenas Askrabičius (10 atk. kam., 8 rez. perd., 6 per. kam.) bei Kelly McCarty (7 atk. kam.).

"Chimki" į pergalę vedė 19 taškų pelnęs Vitalijus Fridzonas bei 18 surinkęs Melvinas Bookeris. 15 taškų pridėjo Sergejus Krasnikovas, o 11 – Aleksejus Savkovas.

Serijoje iki trijų pergalių "Chimki" krepšininkai laimi 2-1. Ketvirtasis mačas vyks trečiadienį.

2005-05-11 11:42
o pernai tokiu metu pakanakamai garsiai buvo kalbama apie Lavriko zaidima NBA... :/