Šeštąjį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė „Panevėžio“ krepšininkai. Jie išvykoje 84:100 (22:22, 16:18, 22:30, 24:30) pralaimėjo Traviso Reedo vedamai Talino „Kalev/Cramo“ ekipai.

Šiose rungtynėse sėkmingai su varžovais panevėžiečiai kovojo pirmus du kėlinius. Visgi po ilgosios pertraukos svečiai palūžo. Talino krepšininkai daugiausiai Reedo dėka pradėjo tolti, o 35-ąją susitikimo minutę „Kalev/Cramo“ pranašumas siekė jau  22 taškus (91:69).

Rungtynių pabaigoje atsipalaidavę aikštės šeimininkai leido „Panevėžio“ krepšininkams sumažinti skirtumą, tačiau pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Į pergalę Talino ekipą vedė 203 cm ūgio amerikietis Travisas Reedas. Puolėjas per 35 minutes pelnęs 34 taškus pagerino šio sezono BBL rezultatyvumo rekordą. Krepšininkas taip pat atkovojo 9 atšokusius kamuolius.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 25 taškai (6/7 tritaškių), Valdas Trepočka 14, Giedrius Jankauskas 13, Paulius Počiuipa 9, Virginijus Sirvydis 8.

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 34 taškai (9 atk. kam.), Kendrickas Johnsonas 18, Gertas Arbetas ir Valmo Kriisa po 16, Kristijanas Kanguras.

snorobankas:
Latviai mus daug kur sporte lenkia: ledo ritulyje žaidžia europos ir pasaulio čempionatuose; futbole, nes buvo patekę į EČ; autosportu; jei neskaičiuotume Lietuvoje Žalgirio ir L.Ryto, tai ir krepšinyje dar atsiliktume, nes jų vidutinio lygio klubai daug rimčiau atrodo nei mūsų. Jų arenos irgi geresnės, nevyksta BBL ar kitos varžybos mokyklų lygio salėse kaip pas mus. O lėšų laviai kažin ar daugiau turi nei mes, tik panašu, jog pas mus nėra tvarkos ir nėra noro kažką finansiškai remti.
2007-02-07
to klavr: Na kad Sakalai ir Atletas turi mažiau pralaimėjimų BBL'ele nei Panevėžys :)