Nikola Vučevičius rezultatyvumu pranoko Pau Gasolį
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Pau Gasolis vėl rungtyniavo galingai, tačiau šįkart nei jis, nei namų sienos Čikagos „Bulls“ (26-13) ekipai nepadėjo. Tomo Thibodeau auklėtiniai 114:121 (21:29, 34:34, 23:30, 36:28) pralaimėjo Orlando „Magic“ (14-27) komandai.

„Magic“ pranašumą krautis ėmė nuo pat pradžių ir jau 15-ą mačo minutę pirmavo 40:27. Po sėkmingos Jimmy Butlerio žaidimo atkarpos aikštės šeimininkai varžovų pranašumą nukirpo iki 3 (51:54).

Po Derricko Rose‘o dvitaškio trečiajame kėlinyje komandas vėl skyrė tik 3 taškai (70:73), bet „Bulls“ niekaip negalėjo sustabdyti įsisiautėjusio Nikola Vučevičiaus ir „Magic“ pasiekė rekordinę persvarą – 91:74.

Čikagos ekipa pasiduoti neketino ir ketvirtajame kėlinyje rado naują lyderį. Juo tapo juodkalnietis Nikola Mirotičius ir jo pastangomis per pusę kėlinio pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 (96:102).

Rungtynių likimą nusprendė dar vienas svečių spurtas. Šį kartą jį iniciavo estafetę iš Vučevičiaus perėmęs Victoras Oladipo ir „Magic“ šventė netikėtą pergalę 121:114.

Orlando žaidėjai varžovų krepšį atakavo 59,3 procento taiklumu (48/81 metimai), o Oladipo ir Vučevičius pelnė po 33 taškus.

„Bulls“: Pau Gasolis 28 (14 atk. kam.), Derrickas Rose‘as 18, Jimmy Butleris 17, Aaronas Brooksas 12, Nikola Mirotičius 11.

„Magic“: Victoras Oladipo ir Nikola Vučevičius (11 atk. kam.) po 33, Elfridas Paytonas 10, Luke‘as Ridnour 9.

Rungtynių epizodai:

2015-01-13 12:47
Buksuoja šiemet Bulls namuose, išvykose daug geriau sekasi :)
2015-01-13 09:25
Jei Orlandas nepaleis savo lyderiu Harris, Vucevic, tai galima tiketis Magic sugriztanciu i elita. Jauna, bet su didziuliu potencialu komanda. Treneriuka butu visai nieko pakeist, jei jau kita sezona noretusi rezultatu. Vucevic isvis zveris, labai tikiuosi ji pamatyt all-star rungtynese.