Jaredo Sullingerio sustabdyti nepavyko nei vienam „Pelicans“ aukštaūgiui
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Bostono „Celtics“ (13-23) savų žiūrovų akivaizdoje pasiekė 13 pergalę šiame NBA sezone. Bostono komanda namuose patiesė Vakarų konferencijs vidutiniokus Naujojo Orleano „Pelicans“ (18-19) krepšininkus 108:100 (22:22, 27:27, 23:27, 36:24).

Du kėlinius aikštelėje vyko lygi kova, o po ilgosios pertraukos geriau atrodė svečiai. „Pelicans“ dar trečioj ketvirčio viduryje įgijo 6 taškų pranašumą 63:57.

Rezultatui išlyginti ketvirtajame kėlinyje „Celtics“ užteko 1 minutės (78:78). Nors pirmojo ketvirčio pusėje dar pirmavo „Pelicans“, galiausiai šeimininkai perlaužė rungtynių eigą ir priešpaskutinė minutė prasidėjo jiems pirmaujant 101:96.

Rungtynių pabaigoje Marcusas Smartas pataikė tritaškį, o Jaredas Sullingeris 4 baudų metimus ir taip jiems pavyko įtvirtinti „Celtics“ pergalę.

„Celtics“: Jaredas Sullingeris 27 (10 atk. kam.), Jae Crowderis 22, Marcusas Thorntonas 13, Brandonas Bassas 12, Evanas Turneris ir Avery Bradley po 10.

„Pelicans“: Anthony Davisas 34, Ericas Gordonas 21, Tyreke‘as Evansas 19.

Mačo apžvalga:

2015-01-13 19:10
ayoAisq kad smartas nebus tuo zaideju, nereikejo celticsam pries sezono gala rinkti pergaliu, butu pora vietu auksciau draftuose. Realiai daugelis 2014 drafto zaideju dar nekaip atrodo, prireiks metu. Blogiau celtics padare draftindami Olynyka, du sekantis po juo Shabazzas ir Giannis turi didesni potenciala.

O dar pridėkime Zelleri, is kurio velnias zino ko tikimasi...
2015-01-13 18:34
ayo
2015-01-13 17:46
Snd J.Crowder buvo kertinis zaidejas pas C's. su A. Bradley gynybą padaro itin patrauklią. Reikia centro ir įžaidėjo ar SG mėgstančio su kamuoliu būt. Įdomu stebėti Ainge darbą. Agresyviai darbuojasi žmogus..taip ir toliau.
2015-01-13 13:14
Nieko is to Smarto nebus, nebent pazaidus pora sezonu daugiau atsiskleis, o dabar net Rondo pakaitalu nevertas but.