Trečią pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė Marijampolės „Sūduva“ (13-4), kuri namuose, be didesnio vargo, rezultatu 88:38 (23:8, 19:10, 25:14, 21:6) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-17) komandą.

Jau pirmajame ketvirtyje „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir pabėgo į priekį. Ketvirčio antroje pusėje marijampolietės sužaidė atkarpą 13:2 ir leidusio „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkėms pelnyti per kėlinį vos 8 taškus, po pirmųjų 10 minučių pirmavo – 23:8.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ ir toliau neatsipalaidavo, o varžovėms rungtynių eigos pakeisti nepavyko. Dovilės Saurazaitės ir Laimos Rickevičiūtės antrajame ketvirtyje vedamos marijampolietės susikrovė jau labiau nei įtikinamą 24 taškų pranašumą – 42:18.

Antroje rungtynių pusė tebuvo formalumas. „Sūduva“ žemesnės pavaros neįjungė ir visą mačą išlaikė rungtynių tempą savo rankose. Trečiojo kėlinio pabaigoje marijampolietės pirmavo jau 40 taškų – 67:27.

Šiaulietės per paskutinį ketvirtį pelnė vos 6 taškus, o „Sūduva“ šventė pergalę rezultatu 87:38

„Sūduva“: Dovilė Saurazaitė (7/9 dvitaškiai, 6 atk. kam., 33 naud. bal.) 24, Santa Okockytė 14, Rita Mileškienė 13, Dalia Wydra 8, L.Rickevičiūtė (15 atk. kam., 27 naud. bal.), Sabine Dukate ir Iveta Šalkauskė po 7.

„Šiauliai-Universitetas“: Viktorija Juodeikytė (5/6 baudų metimai) 13, Kristina Turomša (6 atk. kam.) 12, Samanta Aleksiūtė 9, Nadzeya Bohdan 4.

2015-01-14 08:26