26 taškus pelnęs Paulius Kleiza vedė suvalkiečius į pergalę
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa žengė į DNB LKF Mažosios taurės finalą. Marijampoliečiai atsakomosiose rungtynės namuose 104:64 (19:17, 28:11, 32:19, 25:17) nušlavė Telšių „Telšių“ ekipą.

Marijampolės komandai vis dar negalėjo padėti traumas besigydantys Marius Valukonis ir Donatas Sabeckis.

Pirmąją tarpusavio akistatą Telšiuose 72:59 laimėjo „Telšių“ krepšininkai, tad Suvalkijos sostinės ekipai šiose rungtynėse buvo reikalinga pergalė didesniu nei trylikos taškų skirtumu.

Vis tik Giedriaus Žibėno auklėtiniai saugiau jaustis pradėjo jau antrojo kėlinio pabaigoje – laimėję atkarpą 17:4 „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai susikrovė devyniolikos taškų pranašumą – 47:28.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir toliau didino savo persvarą. Dominuodami abejose aikštelės pusėse, šeimininkai jau trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo triuškinantį pranašumą – 79:47.

Turnyro finale „Sūduvos-Mantingos“ jau laukia Kauno „Žalgiris-2“ klubas, kuris kitame pusfinalyje vakar 108:81 taip pat atsirevanšavo „Rasų“ krepšininkams.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Kleiza 26, Paulius Petrilevičius 15 (11 atk. kam.), Paulius Abramavičius 14, Ignas Labutis 12, Maksim Shustau ir Rokas Čepanonis 11.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 21, Tomas Domarkas 16, Mindaugas Norkus 10.

2015-01-16 00:08