Donatas Motiejūnas pelnė 12 taškų
Nuotr. AP – Scanpix

Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Hjustono „Rockets“ (27-12) komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas. Lietuvio ekipa išvykoje 113:120 (19:29, 33:26, 33:29, 28:36) turėjo pripažinti Orlando „Magic“ (15-27) pranašumą.

Tai buvo antra iš eilės „Magic“ pergalė, nutraukusi keturių Hjustono „Rockets“ pergalių seriją. Maža to, Orlando klubas antras rungtynes iš eilės pasiekė 120 taškų ribą – prieš tai jie tiek taškų surinko dvikovoje su Čikagos „Bulls“.

Nikola  Vucevic
PTS 25 | REB 12 | AS 3 | ST 3 | BS 1
„Rockets“ pirmavo prasidedant ketvirtajam kėliniui, 85:84, tačiau nesustabdė varžovų atakų lemiamomis akimirkomis.

Po Motiejūno dvitaškio Hjustono ekipa dar buvo priekyje 107:104, tačiau šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį.

Netrukus Nikola Vučevičius pridėjo dvitaškį su pražanga ir „Magic“ nutolo nepavejamai – 114:109.

Hjustono ekipai Motiejūnas per 35 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Magic“: Victoras Oladipo 32, Nikola Vučevičius 25 (12 atk. kam.), Channingas Frye ir Elfridas Paytonas po 15, Benas Gordonas 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (10 rez. perd., 5 per. kam.), Dwightas Howardas 23, Patrickas Beverley 17, Trevoras Ariza 15, Donatas Motiejūnas 12.

Efektingiausi mačo momentai:

2015-01-15 12:30
Ziurovas12 tasku sumete, bet atrode prastai kaip it vis rockets komanda. Motiejunas prasileido 3 tritaskius is eiles per pirmas 3 zaidimo minutes.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Prasileido nes pastoviai po užtvarų turėjo perimt gynėją o kitas Rocekts žaidėjas nedengdavo Frye prie tritaškio ir D-Mo turėdavo atgal vėl šokt prie savo dengiamo.
2015-01-15 12:11
Nieko kie jie nenuveiks, nes ten nezais.

--
2015-01-15 10:25
Vucevičius siaučia pastaruoju metu, ir apskritai visa Orlando komanda. Įdomu, ką nuveiks PO.
2015-01-15 09:47
Ziurovas
12 tasku sumete, bet atrode prastai kaip it vis rockets komanda. Motiejunas prasileido 3 tritaskius is eiles per pirmas 3 zaidimo minutes.