Derricko Rose`o prasiveržimą stabdo Krisas Humphriesas
Nuotr. USA Today-Scanpix
Čikagos „Bulls“ komandos žvaigždė Derrickas Rose`as sužaidė rezultatyviausias Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato rungtynes, tačiau to pergalei pasiekti nepakako. „Bulls“ (26-14) namie 99:105 (32:26, 18:18, 19:32, 30:29) turėjo pripažinto Vašingtono „Wizards“ (27-12) pranašumą.

Rose`as ant parketo praleido daugiausiai laiko iš visų šeimininkų žaidėjų (37 min.), o 17 iš savo 32 taškų pelnė vien per pirmąjį mačo kėlinį. „Bulls“ iki ilgosios pertraukos buvo priekyje, tačiau po jos šeimininkai susidūrė su rimtomis problemomis.

Likę be Joakimo Noah, kuris antrojo ketvirčio pabaigoje skausmingai kryptelėjo čiurną, „buliai“ ėmė nebesuspėti gynyboje ir leido varžovams perimti iniciatyvą. Kur kas sėkmingiau sužaidę trečiąjį kėlinį svečiai iš sostinės įgijo 7 taškų pranašumą.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus „Bulls“ savo deficitą sumažino iki 1 taško, tačiau tuomet po savo žodį tarė „Wizards“ lyderiai. Johnas Wallas pataikė dvitaškį ir tris baudas, Bradley Bealas pridėjo du taškus po Paulo Pierce`o perdavimo, o pastarasis svečių spurtą užbaigė nokautuojančiu tritaškiu (95:85 likus žaisti 4 min.).

„Wizards“ Rytų konferencijoje šiuo metu užima 2-ąją vietą, o „Bulls“ ekipa yra 4-a.

„Wizards“: Paulas Pierce`as 22 (5/5 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.), Johnas Wallas 21 (9 rez. perd.), Bradley Bealas 17, Nene 13 (8 atk. kam.), Marcinas Gortatas 11 (9 atk. kam.).

„Bulls“: Derrickas Rose`as 32 (6/13 dvit., 6/9 trit., 2/3 baud.), Pau Gasolis 13 (8 atk. kam.), Jimmy Buttleris 13, Nikola Mirotičius 12, Tajus Gibsonas 12.