Nando De Colo surinko 34 naudingumo balus
Nuotr. AFP – Scanpix
Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau žaidę Maskvos CSKA (3-0) klubo žaidėjai Eurolygos „Top 16“ etape įsirašė trečiąją pergalę paeiliui. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai ketvirtadienį F grupės mače svečiuose 78:69 (11:18, 23:14, 20:19, 24:18) įrodė pranašumą prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (2-1) ekipą.

Po penkių iš eilės Dontaye Draperio taškų antroje ketvirtojo kėlinio pusėje „Anadolu Efes“ klubo deficitas tapo minimalus (64:66).

Tačiau tada kitoje aikštės pusėje besiveržiantį krepšio link Nando De Colo neleistinai sustabdęs Thomasas Heurtelis iš pradžių buvo nubaustas paprasta pražanga, o po to už emocijų demonstravimą sulaukė ir griežtesnės teisėjo nuobaudos – techninės pražangos.

De Colo sėkmingai realizavo tris baudų metimus, po minutės pertraukėlės Milošas Teodosičius smeigė tritaškį ir CSKA įgijo saugų – aštuonių taškų pranašumą (72:64).

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Cedi Osmanas pataikė abi baudas ir sumažino aikštės šeimininkų atsilikimą iki šešių taškų (66:72). Bet tuomet svečiai atsakė atkarpa 6:0 ir padėjo tašką šiame mače.

CSKA šiose rungtynėse vertėsi be Sonny Weemso.

„Anadolu Efes“: Stratosas Perperoglou 17, Dario Šaričius 14, Milko Bjelica 12, Dontaye Draperis 10.

CSKA: Nando De Colo 22 (7 atk. kam., 12 išpr. praž., 34 naud. bal.), Aaronas Jacksonas 21, Andrejus Voroncevičius 16, Milošas Teodosičius 11 (5 kld.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

2015-01-16 07:44
Nieko ta klaida nebūtų pakeitusi, CSKA vistiek būtų radusi kelių link pergalės, jie yra mldc, nors jų visiškai nepalaikau, bet net neabejoju jų buvimu finaliniame ketverte.

--
+1
2015-01-16 00:21
teiseju
grubi klaida nuleme rungtyniu baigti. palaikau cska jau nezinau kiek metu, bet klaida irgi tokia grubi, kad nezinau kiek metu nemaciau.
2015-01-16 00:13