Jeremy Pargo – rezultatyviausias Tel Avivo „Maccabi“ žaidėjas
Nuotr. AP – Scanpix
Dramatišką pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo čempionų titulą ginantys Tel Avivo „Maccabi“ (2-1) klubo žaidėjai, kurie E grupės rungtynėse namie daugiau nei 11 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 70:68 (15:13, 21:15, 17:19, 17:21) palaužė „Barcelona“ (1-2) komandos pasipriešinimą.

Aikštės šeimininkai ketvirtojo kėlinio viduryje po Briando Randle'o dviejų taškų su pražanga įgijo dviženklį pranašumą (66:56), bet tuomet žydai krito į duobę.

Eurolygos čempionai daugiau nei keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą 6:0 ir, prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei, sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų (62:66).

Tada Devinas Smithas pelnė du taškus su pražanga, o į tai keturiais taškais paeiliui atsakę Ante Tomičius ir Mario Hezonja „Barcelona“ deficitą pavertė minimaliu (66:68).

Po minutės pertraukėlės Maciejaus Lampe reidą krepšio link Devinas Smithas nutraukė bloku, pražanga sustabdytas Jeremy Pargo realizavo baudų metimus bei įtvirtino aikštės šeimininkų pergalę (70:66).

„Maccabi“: Jeremy Pargo 20, Devinas Smithas 15, Sofoklis Schortsanitis 11 (9 atk. kam.), Briandas Randle'as 10 (8 atk. kam.).

„Barcelona“: Ante Tomičius 21 (10 atk. kam.), Alexas Abrinesas 8, Mario Hezonja 7.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2015-01-16 15:43
Dabar barca jungs auskta pavara nes nebera kur trauktis jiems ir los su zal max pajegumu.o jei barca nebutu dalinus extra tasku tai gal kazkiek pries zal atsipalaidavus bytu.lb nenaudingai rezultatai zalgiriui :D

--
2015-01-16 14:08
anon 58
zalia kurv... atsikraus kaip visad siandien nuo Pao ant 20 tasku, tiesa - KAIP VISAD , NIEKO KEISTO !!! :) :DDDDD PANATHINAIKOS 86- ZK ZALGIRIS 66 !! :DD gali jau vazalino pradet duobetkaimio FANELIAI is karto VARTOT !!! :))) :DDDDDDDDDDDD

--
2015-01-16 10:43
Zaliems reikia kad pao ir makabi dalintu taskus nes real ir barca tikrai bus top8.O zal patys atidave taska turkam.Siandien kaunui svarbus macas laukia

Kazkas uzsimine kad ir rytas taska atidave belgams.Cia negalima lygint nesvryto grupe kaimo lygio ir neabejoju jok vilniuj atsirevansuos didesniu skirtumi ir taip isvengs izmiro zaideju.Jei reiktu rytui su izmiru zaist tai rungtynes baigtusi mazdaug 125-98 izmiro naudai :D

--
2015-01-16 07:39
Geros varžybos gavosi, ir drama ir įtampa, aišku Macabi galėjo ramiau pergalę pasiimt, bet nemenkų žioplų klaidų privėlė tai taip jiems ir gavosi nelengvai. O Barca yra gera komanda, čia tik jūs burundukai nuvertinat tiek Barcą tiek Macabį.

--
2015-01-16 07:29
Zmogau, Žalgiris jau patekes i top 16 o tu sakai norint patekt....

--
+1
2015-01-16 06:21
Nenaudainga zaliems nes makabi buvo zal konkurentas ir jie extra taska paeme.dabar zaliems norint patekt i top 16 uz nugaros reiks barca palikt kas butu is fantastikos srities.trumpiau tariant labai neoqlankiai zaliems klostosi kitu rezultatai.makabi ir pao nedalina tasku ir ima extra taskus o zali atidave jau taska turkams

--
2015-01-16 02:56
vaflius
Zalgiriui namuose reikes imti ir Barca ir Maccabi nes nieko nebus.

--
2015-01-16 00:38
bee
zioplys tas lampe... pramete tai pramete, bet kazin kaip pascualiui susisviete ji laikyt tokiu metu aikstej? persikes lakste visas
2015-01-16 00:36
Lampe koki baisu layup pramete pabaigoj.... :/
2015-01-16 00:34
BBW Lietuva
2015-01-15 23:43
Tj kad barsa ir ispanijos lygoj nespindi, o cia pries macabi pralaimet negeda bent.