Donatas Motiejūnas svariai prisidėjo prie komandos pergalės
Nuotr. AP - Scanpix
Donatas Motiejūnas sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, o Hjustono „Rockets“ (28-12) iškovojo nesunkią pergalę namuose. Kevino McHale‘o auklėtiniai 112:101 (40:18, 24:35, 24:22, 24:26) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (18-20) krepšininkus.

Beveik visus reikalus Hjustono ekipa išsprendė jau pirmajame mačo ketvirtyje, per kurį sugebėjo pelnyti net 40 taškų, varžovams teleisdami įmesti 18. 15 taškų šiame kėlinyje pelnė Jamesas Hardenas, kuris iš viso mače pelnė 31 tašką ir su 9 atkovotais kamuoliais bei 10 rezultatyvių perdavimų buvo itin arti trigubo dublio.

Antrajame kėlinyje svečiams iš Oklahomos pavyko trumpam atsitiesti po šalto dušo ir šiek tiek sumažinti atsilikimą – 53:63, o 15 taškų jau sumetė iki tol tylėjęs jų lyderis Kevinas Durantas. Vis tik „Rockets“ nepaleido iš rankų vadelių ir išlaikė apčiuopiamą dviženklį pranašumą.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai vėl pradėjo toli. Po Motiejūno tolimo metimo „Rockets“ įgijo 17 taškų persvarą – 75:58, tačiau netrukus „Thunder“ spurtavo ir vėl sumažino atsilikimą iki 10 taškų – 65:75. Pergalę „Rockets“ galutinai užsitikrino ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet spurtavę 12:0 ir įgiję triuškinantį pranašumą (100:78) privertė varžovus pamiršti mintis apie pergalę.

Jau dešimtose rungtynėse iš eilės dviženklį taškų skaičių pelnantis Motiejūnas nugalėtojų gretose buvo vienas rezultatyviausių. Starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis per 29 minutes surinko 14 taškų (4/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimu, kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Trevoras Ariza 17, Donatas Motiejūnas 14, Dwightas Howardas (8 atk. kam.), Patrickas Beverley ir Joshas Smithas po 13.

„Thunder“: Kevinas Durantas 24 (10 atk. kam.), Russellas Westbrookas (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Dionas Waitersas ir Reggie Jacksonas po 16, Serge‘as Ibaka 13.

Rungtynių vaizdo reportažas

1 2  »
2015-01-16 22:26
pukisMip, sunku bus gaut, a, davis siauteja po 30 tsk ir belenkiek reb varo, butler patobulejo ziauriai( geriau juodckiui reklamai ikis nei darbini balra europieti. Mvp curry harden butler--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

MIP turbūt Draymond Green gaus, nu arba kaip sakai A. Davis, J. Butler - bet dabar kritus jo forma.
2015-01-16 19:12
KD turi pagaliau zaist kaip komandos galva, gana tam moliui Westbrukui kamuoly uzlaikyt.

--
2015-01-16 16:11
ner uz ka
2015-01-16 16:03
Gaila....
nera statistikose kamuolio atmusimo gynyboje po priesininku metimo, nes Donatas vidutininskai ju atlieka 4-5. Deje tokie atmusimai nesiskaito kaip atkovoti kamuoliai. Juos tik treneriai ir komandos "uzskaito".

2015-01-16 13:20
D-MO!!!FOR THE MOST IMPROVED PLAYER AWARD!

Be sansu Jimmy Butleris paims.

O Hardenas tikrai gali MVP paimti. Statistika uz Curry geresne. Beto komanda lose be puses zaideju pradzia sezono. Jeigu dasimus iki 2 vietos vakaruose, tikrai ims.
vaflius
MIP - Jimmy Butler del stabilumo, Danny Green ir ana sezona panasiai zaide, Donatas jei nepraras starto pozicijos tai GAL ir bus pretendentas.

MVP - Harden jei Rockets islaikys savo vieta Vakaru Konferencijoje, S. Curry kol kas nusileidzia Hardenui pagal statistika, L.James ir A.Davis turi pakelti savas komandas is vidutinioku iki bent stipriu vidutinioku statuso kad bent jau tapti pretendentais.
2015-01-16 11:58
pukis
Senai belaukiau taip nba rungtyniu, dar jonaa dazniaylu kamuoli gautu isvis butu super. Pas donata vel +- vienas didziausiu. Dziaugiuos pirksim hou20 maike tuoj