22 taškus pelnęs O.J. Mayo nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias
Nuotr. PA Wire/Press Association Images - Scanpix
Nauja aplinka nepadėjo Niujorko „Knicks“ (5-36) krepšininkams nutraukti pralaimėjimų serijos. Londone vykusiame NBA reguliariojo sezono susitikime „Knicks“ 79:95 (13:31, 24:25, 19:26, 23:13) neprilygo Milvokio „Bucks“ (21-19) ekipai ir patyrė 16-ąją nesėkmę iš eilės.

Prasčiausios šio sezono NBA komandos neišgelbėjo ir paskutinius 6 mačus praleidusio Carmelo Anthony bei nuo Kalėdų nerungtyniavusio Amare Stoudemire‘o sugrįžimas.

Anthony pelnė 25 taškus ir Niujorko ekipoje buvo rezultatyviausias žaidėjas, tuo metu Stoudemire‘as ant parketo praleido vos 8 minutes ir taškais nepasižymėjo. Antrojoje mačo dalyje aukštaūgis nebežaidė.

Neeilinių rungtynių likimas pradėjo aiškėti jau pirmosiomis susitikimo minutėmis. „Knicks“ prametė pirmuosius 10 savo metimų ir įpusėjus pirmajam kėliniui atsilikinėjo 0:14.

Antrajame kėlinyje „Knicks“ puolimas pradėjo veikti, tačiau „Bucks“ ir toliau dominavo. Milvokio ekipa išlaikė solidų pranašumą, kuris trečiojo kėlinio pabaigoje pasiekė jau 26 taškų ribą – 82:56.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, o jo metu abiejų klubų strategai pasodino ant suolelių savo lyderius ir leido Londono „O2“ arena pasidžiaugti atsarginiams krepšininkams.

„Knicks“: Carmelo Anthony 25, Travisas Wearas 13, Jose Manuelis Calderonas 11 (9 rez. perd.), Timas Hardaway 10.

„Bucks“: O.J. Mayo 22, Brandonas Knightas 20, Giannis Antetekounmpo 16, Khrisas Middletonas 14, Zaza Pachulia 11 (14 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas

2015-01-16 19:56
Tomas
ką čia svaigstat, Nju Yorkas laimėjo ir Phil Jacksonas išbėgo į aikštelę :)

2015-01-16 17:36
ot gerai tam carmelitui, kad liko priė suskilusios geldos, n.x reikėjo vasara spankt, kad nori žaist į titulą pretenduojančioj komandoj, jai pasirinkai pinigus? ar jis galvojo kad magiškasis trikanpis atneš jam titulus :D žodžiu žlugęs žaidėjas

--
2015-01-16 12:52
tb
Nu ir nuobodzios varzybos. Vien del atmosferos nera ka lygint. Toks vaizdas kad laidotuves ziuretum, o ne kases varzybas.

--
2015-01-16 09:39
Kadangi rungtynės Londone( užsienyje), tai iš NBA Knicks susiprato, jog žvaigždę reikia išleisti į aikštę, kad žiūrovai turėtų ką nufotkinti. Klaikioje komandoje, klaikus lyderis, su klaikiausiu visų laikų naujoku trenerio ir GM duetu.