Kobe Bryanto rezultatyvūs perdavimai nublanko prieš 36 LeBrono Jameso taškus
Nuotr. AP - Scanpix
Klivlando „Cavaliers“ (20-20) ekipos 6 pralaimėjimų serija nutrūko Los Andžele. Davido Blatto auklėtiniai 109:102 (30:30, 27:31, 22:14, 30:27) nugalėjo vietos „Lakers“ (12-28) krepšininkus.

Šeimininkų neišgelbėjo net ir įspūdingas Kobe Bryanto pasirodymas. Gynėjas atliko net 17 rezultatyvių perdavimų ir taip pagerino savo karjeros rekordą.

Mačo pabaigoje Bryantas iš eilės sumetė 5 taškus, kurie, prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, sumažino „Lakers“ deficitą iki 4 taškų (99:103), tačiau į tai LeBronas Jamesas atsakė metimu iš po krepšio, o rungtynių baigtis tapo aiški po to, kai kitoje atakoje Bryantas netaikliai atakavo iš toli.

Tris kėlinius aikštelėje virė itin atkakli kova, o „Cavaliers“ pamatus pergalei pradėjo statyti tik paskutiniajame kėlinyje, kurio pradžioje Jameso pastangų dėka svečiai iš Klivlando sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą – 96:85.

Tai buvo vos antroji „Cavaliers“ pergalė šiais metais. Po jos Klivlando ekipa neišvyksta iš Los Andželo, nes jau rytoj čia jos laukia susitikimas su „Clippers“ klubu.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 36, Kyrie Irvingas 22, Kevinas Love‘as 17, J.R. Smithas 14.

„Lakers“: Jordanas Hillas 20, Kobe Bryantas 19 (17 rez. perd.), Nickas Youngas 14.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2015-01-16 18:38
SpreePrisimenu kai paauglys zaizdavau krepsini, tai uzeidavo noras koncentruotis tik i blokus ar atkovotus, kita kart i taskus ir tt... Bet tai supranta, kai megeju lygyje zaidi, o cia... Nu taip nenaturaliai ta jo statistika atrodo, viena vakara 40 pts, kita 30 metu is zaidimo, dar kita 17 ast, ziurek triguba dubli padaro. Toks vaizdas tikslingai zaidzia del statu, o tai komandai naudos 0--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

ne nu kuo toliau tuo baisiau :D pazaide pora metu budamas vaiku kieme krepsini su keliais draugais ir jau didysis zinovas atsirado bei supranta kaip profesionalai viska daro :D
-1
2015-01-16 17:59
zoro
Spree, turbut labiau nusisneket neimanoma. Tu bent ziuri rungtynes ar tik cia samokslo teoriju prisigaudai is komentatoriu?:DD

2015-01-16 16:11
Kobe Lebaby pervertintajam James parode kaip reikia dalinti assistus, jeigu ne Kobes ego sioje grafoje senukas butu visa galva aukstesnis uz ale universaluji steroidini verksnianti juodi :D
-1
2015-01-16 15:43
Kobe turi 2 pagrindinius žaidimo modelius. Arba žaidžia kiek įmanoma savanaudiškai arba (daug rečiau) stengiasi kiek įmanoma daugiau pasuoti. Yra buvę, kai kelias rungtynes iš eilės rinkdavo >10 rezultatyvių perdavimų. Tai įrodo, kad, jei nori, jis gali žaisti komandiškai. Bet kodėl to nedaro dažniau sename amžiuje, kai kojos nebe tos ir metimas nebe tas - velnias žino.
+3
2015-01-16 10:55
Atom
Dar kelios laimetos rungtynes ir baigsis visos kalbos kad Blatas blogas treneris :D

--
2015-01-16 10:17
https://www.youtube.com/watch?v=kNmuLT-d... Cia gerulis video is rungtyniu, Irvingas dar apsijuoke pirsta iskeldamas. :DDDDD