Giedrius Kurtinaitis svariai prisidėjo prie to, jog šeimininkams pavyko išplėšti pratęsimą ir pergalę
Nuotr. V.Judickas/Alio, Raseiniai
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrojo etapo starte sudėtingą pergalę iškovojo Raseinių „Rasų“ (1-0) ekipa, kuri savo žiūrovų akivaizdoje per pratęsimą 93:88 (20:15, 12:27, 27:20, 21:18, 13:8) palaužė „Šilutės“ (0-1) komandos pasipriešinimą.

Susitikimas vyko labai permainingai. Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams, tačiau antrajame buvo galima išvysti visišką „Šilutės“ dominavimą, kuris leido svečiams į rūbinę turint dviženklę persvarą – 42:32.

Po didžiosios pertraukos „Šilutė“ kurį laiką išlaikė iniciatyvą savo rankose ir buvo padidinę pranašumą iki 13 taškų (48:35), tačiau paskutinę ketvirčio minutę „Rasai“ spurtavo 7:0 ir prisivijo varžovus (59:62).

Ketvirtajame kėlinyje „Šilutė“ vėl atitrūko – 78:69, tačiau Giedrius Kurtinaits pelnė 7 taškus iš eilės, o paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę dvitaškiu rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė Justas Petkevičius – 80:80.

Permainingas buvo ir pratęsimas – geriau pradėjo „Rasai“, tačiau „Šilutė“ likus žaisti 2 minutes išlygino rezultatą – 87:87. Visgi paskutinės mačo akimirkos geriau susiklostė šeimininkams, kurie Kurtinaičio ir Petkevičiaus metimų dėka šventė pergalę.

„Rasai“: Justas Petkevičius 21, Karolis Gusčikas (16 atk. kam.) ir Giedrius Kurtinaitis po 16, Giedrius Marcinkevičius 14.

„Šilutė“: Dominikas Matutis 20, Marius Kasiulevičius ir Evaldas Šaulys (10 atk. kam.) po 17, Kostas Jonuška 12.