Monika Grigalauskytė ir Marina Solopova vedė klaipėdietes į dar vieną pergalę
Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkės 2015 metais rungtyniauja itin galingai – iškovota ketvirtoji iš eilės pergalė. Šįkart Ramunės Kumpienės auklėtinės namuose rezultatu 65:59 (21:18, 22:8, 12:15, 10:18) palaužė šiuo metu antrąją vietą Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) turnyre užimančią Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.

Po šios pergalės klaipėdietės šoktelėjo iš ketvirtosios į trečiąją poziciją (10 pergalių, 8 pralaimėjimai).

Rungtynių su „Sūduva“ pradžioje klaipėdietės atsiliko 6:16, tačiau netrukus tarsi pabudo ir ėmė regzti vieną po kitos taiklias atakas. Fortūnietės dar nepasibaigus pirmajam kėliniui persvėrė rezultatą savo naudai – 21:18, o į didžiąją pertrauką klaipėdietės iškeliavo susikrovusios net 17 taškų pranašumą – 43:26.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Fortūnos“ krepšininkės ir toliau diktavo savo sąlygas bei vienu metu pirmavo net 23 taškų skirtumu – 55:32.

Visgi, klaipėdietės vėliau sumažino žaidimo tempą ir viešnioms pavyko sumažinti deficitą iki vienaženklės persvaros – 59:65.

„Fortūnos“ komandą į pergalę vedė Marina Solopova, pelniusi 21 tašką (3/5 tritaškiai), Lina Aglinskaitė surinko 15 (8 atk. kam.), Monika Grigalauskytė - 11 (17 atk. kam.), Roberta Mizgerytė – 8, Kristė Druskytė – 5, Agnė Černeckytė – 3, Šarūnė Malinauskaitė – 2 taškus.

Iš „Sūduvos“ komandos išsiskyrė Rita Milieškienė, pelniusi 18 taškų (9/17 dvitaškiai), Ela Briedytė surinko 13 (3/4 tritaškiai), Santa Okockytė ir Sandra Baliutavičiūtė (10 atk. kam.) - po 8, Iveta Šalkauskė – 6 tšk.

Ramunė Kumpienė („Fortūnos“ vyr. trenerė): „Pergalę lėmė gera gynyba. Nuo pirmo kėlinio vidurio iki trečiojo pabaigos, kol nepradėjome jaunatviškai klysti, gynėmės labai gerai. Tai ir buvo mūsų raktas į pergalę. Džiaugiuosi, kad susigrąžinome pasitikėjimą savo jėgomis – iškovojome ketvirtąją iš eilės pergalę. Kai laimi, pojūtis – nuostabus, o kai pralaimi – kremtiesi ir analizuoji, ką reikia daryti kitaip. Pergalės visada suteikia papildomos motyvacijos ir jėgų“.

2015-01-17 12:40
Vistiek Utena laimės LMKL.
2015-01-16 22:55
dar atlaiko bet daug rungtyniu ir i gala sezono tikrai bus jom sunku :)
2015-01-16 22:37
JO
Veteranes tai atlaiko, tik Salkauske dar galvoja, kad gera ir izaideju nera.
2015-01-16 21:27
kada bc suduva pasistiprins?? nes su finalu bus didelis ??? veteranes kazint ar atlaikys:D
2015-01-16 21:22
as
Pats metas Monikai pasitreniruot mest laisvai iš po krepšio ;)) Šiandien gal 3 kartus visiškai laisva prametė, o ir kitose rungtynėse vis vienas kitas kartas toks pasitaiko.