Triuškinančią pergalę Estijos krepšinio lygoje iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ komanda. Ji namie 88:59 (24:13, 14:11, 26:18, 24:17) sutriuškino Rakverės „Tarvas“ krepšininkus.

Nugalėtojams Saulius Dumbliauskas per 27 aikštėje praleistas minutes pelnė 16 taškų (5/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 12 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 1 kartą suklydo.

Osvaldas Mačernis per 31 minutę surinko 14 taškų (4/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/7 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Fausto“ ekipa, turinti 17 pergalių ir 9 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą.