Antanas Udras surengė įspūdingą pasirodymą
Nuotr. Saulius Čirba
Šakių „Zanavykas” Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sužaidė pirmas rungtynes antrajame reguliariojo sezono etape. Edo Nickaus auklėtiniai sostinėje po permainingos kovos 98:84 (24:19, 25:19, 24:27, 25:19) turėjo pripažinti „Perlas-MRU” ekipos pranašumą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo rezultatyviomis vilniečių atakomis, kurie iš karto įgijo septynių taškų persvarą 9:2. Nors svečiams vis dažniau pavykdavo surasti spragų varžovų gynyboje ir grėsmingai priartėjo prie varžovų 17:15, tačiau per likusį laiką šeimininkai taškus rinko taikliais baudų metimais bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo penkiais taškais – 24:19.

Antrąjį kėlinį šakiečiai pradėjo užtikrintai ir sužaidus kiek daugiau nei tris minutes rezultatas tapo lygus – 26:26. Per likusį laiką Antanas Udras ir toliau puolime žaidė nesustabdomai, o jo vedami šeimininkai susikovė dviženklį pranašumą – 49:38.

Trečiajame kėlinyje sostinės krepšininkai ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose bei įgijo šešiolikos taškų persvarą – 73:57. Šakiečiai nekėlė baltos vėliavos ir per paskutinę minutę surengė spurtą 0-8 bei prieš lemiamą ketvirtį vėl priartėjo prie varžovų – 73:65.

Ketvirtajame kėlinyje Šakių „Zanavyko” krepšininkams taip ir nepavyko sustabdyti varžovų galingo puolimo, todėl jie po permainingos kovos turėjo pripažinti Vilniaus „Perlo-MRU” ekipos pranašumą.

„Perlas-MRU”: Antanas Udras 32 (10 atk. kam., 37 naud. bal.), Edvinas Jezukevičius 20 (9 atk. kam., 30 naud. bal.), Remigijus Sugintas 15, Dominykas Domarkas 13.

„Zanavykas”: Marijus Užupis 16, Šarūnas Vingelis 14, Paulius Beliavičius 13, Šarūnas Beniušis 12 (7 atk. kam.).

2015-01-17 14:20
Perlas nuo pat sezono pradzios buvo favoritai laimet. Turi nebloga branduoli. O is maziuku, tai Ryla iki playoffu sutvirtes, gynyboje bus tvirtas ramstis, Pipiras si sezona gerai losia, Cerneckis nezinau kada gris, jis komandai tikrai prideda daug energijos, o Domelis tai si sezona stebina tikraja ta zodzio prasme. Nesitikejau, kad jis isliks toks stabilus visa laika:) Zodziu komanda turi viska, kad laimetu NKL'a. Idomu siaip butu, jeigu jie laimetu:) Nors iki to dar ilgas kelias:)
2015-01-16 21:30
žiūrovas
Smagu stebėti Perlo žaidimą, greitos, protingos atakos, ginyboje dirbama komandiškai, vieni kitus pasaugant, leidžiant į galą ir išnauojant šoklius tvirtus komandos aukštaūgius. Į akis šiek tiek krinta gynėju grandis, kurioje be Rinkūno ir Domarko nelabai yra kam žaisti, kas gali atsiliepti ypač atkrintamųjų varžybų metu, bet šiaip komanda potencialo turi labai daug ir manau yra vieni iš favoritų sezono gale kelti nkl taurę į viršų. Zanavykas nors ir pasipildes dar keliais stipriais žaidėjais vis dar neranda savojo žaidimo, prieš Perlo priekinę linija nebuvo rasta jokių vaistų visų rungtyniu metu, kas ir lėmė galutinį rezultatą.