Puikaus Tayloro Rochestie žaidimo Žemutinio Naugardo ekipai nepakako
Nuotr. AFP - Scanpix
Pirmąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Vitorijos „Laboral Kutxa“ (1-2). Baskai namuose 81:74 (17:18, 14:17, 21:17, 23:22) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (1-2) krepšininkus.

Viso susitikimo metu klubai kovėsi taškas į tašką, o nugalėtojai sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Likus žaisti 3 minutes svečiai iš Rusijos dar turėjo gana saugią 5 taškų persvarą (70:65), tačiau tuomet šeimininkai spurtavo 6:0 ir persvėrė rezultatą – 71:70.

Artsiomo Parakhouski baudos metimas išlygino rezultatą, tačiau Coltono Iversono dvitaškis leido „Laboral Kutxa“ pirmauti prasidėjus paskutinei rungtynių minutei – 73:71. Iki pabaigos likus 42 sekundėms labai svarbų tritaškį smeigė Vitorijos klubo gynėjas Mike‘as Jamesas – 76:71.

Po šio smūgio rusams suregzti rezultatyvios atakos nepavyko, o „Laboral Kutxa“ pergalę užsitikrino taikliai mesdami baudų metimus ir sėkmingai kovodami dėl atšokusių kamuolių.

„Laboral Kutxa“: Mike‘as Jamesas 14, Tornike Shengelia 12, Mirza Begičius 11, Coltonas Iversonas 10 (10 atk. kam.), Davis Bertanis 9.

„Nižnij Novgorod“: Tayloras Rochestie 24, Trey Thompkinsas 14, Artsiomas Parakhouski 12 (11 atk. kam.), Semionas Antonovas 8.