Martynas Pocius padėjo Stambulo ekipai triumfuoti Belgrade
Nuotr. AP - Scanpix
Martynas Pocius sužaidė sėkmingas rungtynes ir padėjo Stambulo „Galatasaray“ (2-1) klubui išvykoje 74:65 (21:19, 12:16, 18:12, 23:18) nugalėti be pergalių „Top 16“ etape liekančią Belgrado „Crvena Zvezda“ (0-3) ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 7 minutėms skirtumas tarp komandų buvo minimalus – 53:52 pirmavo svečiai iš Stambulo. Netrukus jie spurtavo 9:0 ir atitrūkę 62:52 padėjo pamatus pergalei.

Gausiai savų žiūrovų palaikomai „Crvena Zvezda“ komandai, nepaisaint legionieriaus iš JAV Marcuso Williamso pastangų, atsitiesti jau nebebuvo laiko.

Pocius nugalėtojų gretose buvo vienas rezultatyviausių. Lietuvis per 19 minučių į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (2/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/1 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus pažeidė taisykles.

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas 12, Martynas Pocius ir Carlosas Arroyo po 11, Justinas Carteris 10, Enderas Arslanas 8.

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 18 (7 atk. kam.), Marcusas Williamsas 12, Maikas Zirbesas (7 atk. kam.) ir Nikola Kaliničius po 9.

2015-01-17 03:29