Andre Drummondas tapo Detroito „Pistons“ mačo Indianoje herojumi
Nuotr. AP – Scanpix
Puikiai rungtynių pabaigoje sužaidęs Andre Drummondas išplėšė pergalę Detroito „Pistons“ (15-25) komandai, kuri Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse svečiuose 98:96 (23:19, 26:32, 30:25, 19:20) parklupdė Indianos „Pacers“ (15-26) klubo krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Grego Monroe pražangą išprovokavęs Davidas Westas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išlygino rezultatą (96:96).

Brandon  Jennings
PTS 37 | REB 2 | AS 3 | ST 2
Tuomet „Pistons“ vedlys Brandonas Jenningsas prametė iš vidutinio nuotolio, o sėkmingai gynyboje sužaidęs Drummondas išprovokavo Roy Hibberto pražangą ir galimybė rengti paskutinę ataką atiteko Detroito ekipai.

Po minutės pertraukėlės lemiamas metimas buvo patikėtas vėl „Pistons“ lyderiui Jenningsui, tačiau atakų organizatoriaus dvitaškis skriejo pro šalį, o po krepšiu besigrūmęs Drummondas pašoko aukščiau už visus, pataisė komandos draugo metimą ir lėmė svečių pergalę (98:96).

Šiose rungtynėse sunkiai sulaikomas buvo Jenningsas, kuris per 34 minutes pelnė 37 taškus (2/10 dvitaškiai, 8/13 tritaškiai, 9/9 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė bei surinko 27 naudingumo balus.

„Pacers“: Roy Hibbertas 14, Davidas Westas 13 (8 atk. kam.), Damjanas Rudežas 13, Ianas Mahinmi 12 (9 atk. kam.), Donaldas Sloanas 11, Solomonas Hillas 10.

„Pistons“: Brandonas Jenningsas 37, Andre Drummondas 16 (16 atk. kam.), Gregas Monroe 11 (8 atk. kam.), Kentavious Caldwellas-Pope'as 10.