Komandos priekinę liniją sustiprinęs Nerijus Anglickis debiutiniame mače buvo arti dvigubo dublio, o jo vedama Joniškio „Delikateso“ (14-13) komanda NKL rungtynėse savo aikštėje 64:57 (24:16, 8:11, 19:8, 13:22) įveikė „Palangos“ (14-14) žaidėjų pasipriešinimą.

Beveik visą susitikimą pirmavę aikštės šeimininkai atitrūko po ilgosios pertraukos. Iš toli trečiojo ketvirčio pradžioje pataikęs Deividas Keburys buvo sumažinęs „Palangos“ deficitą iki keturių taškų (30:34).

Tačiau tuomet joniškiečiai spurtavo 11:2 ir susikrovė dviženklę persvarą (51:35), kuri kėlinio pabaigoje tapo rekordine (51:35).

Per likusias dešimt minučių svečiams atsitiesti nebepavyko, o per 26 minutes 12 taškų pelniusio ir 9 kamuolius atkovojusio Anglicko debiutas buvo pažymėtas užtikrinta pergale.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 16, Žilvinas Petraitis 14, Aivaras Galkauskas 12, Nerijus Anglickis 12 (9 atk. kam.).

„Palanga“: Adomas Drungilas 17 (12 atk. kam., 6 kld.), Ernestas Bružas 11, Povilas Šakinis 9 (9 atk. kam., 5 kld.), Simonas Kymantas 8, Deividas Keburys 8.