Roberto Grabausko dvigubas dublis nuo pralaimėjimo Talino klubo neišgelbėjo
Nuotr. KK Lietkabelis
Estijoje susirėmė du klubai, savo sudėtyse turintys aukštaūgius iš Lietuvos. Abu jie rungtyniavo užtikrintai, o pergalę šventė Ronaldo Rutkausko atstovaujama „Parnu“ (8-7), 79:71 įveikusi Talino „TLU/Kalev“ (3-15) su Robertu Grabausku.

Rutkauskas aikštelėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (6/12 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir 3 kartus prasižengė.

Pralaimėtojų gretose išsiskyręs Grabauskas per 32 minutes į varžovų krepšį įmetė 19 taškų (7/14 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, po 4 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

„Parnu“: Sandis Silavsas 17, Ronaldas Rutkauskas 15 (9 atk. kam.), Silveris Leppikas ir Janis Vahteris po 10.

„TLU/Kalev“: Robertas Grabauskas ir Reimo Tammas po 19, Thomas Droney ir Raido Roosas po 12.