Įspūdingo Tautvydo Lydekos dvigubo dublio Sopoto klubo pergalei nepakako
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Pliadis
Dariaus Maskoliūno treniruojama ir tris lietuvius savo sudėtyje turinti Sopoto „Trefl“ (9-7) komanda patyrė kiek netikėtą nesėkmę Lenkijos pirmenybėse.

Trečiajame kėlinyje saugią 11 taškų persvarą dar turėję, tačiau ketvirtajame kėlinyje net 32 taškus į savo krepšį prasileidę „Trefl“ krepšininkai namuose 84:87 (26:14, 17:20, 17:21, 24:32) turėjo pripažinti Dombrovos Gorničos MKS (6-10) komandos pranašumą.

Geriausiai iš lietuvių sekėsi Tautvydui Lydekai. Aukštaūgis per 32 minutes į nugalėtojų krepšį įmetė 15 taškų (3/5 dvitaškiai, 9/11 baudos), atkovojo 17 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko net 30 naudingumo balų.

Šarūnas Vasiliauskas ant parketo praleido 29 minutes, per kurias surinko 12 taškų (0/2 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Prasčiau sekėsi Eimantui Bendžiui, kuris per 19 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei buvo priverstas palikti aikštelę dėl viršyto asmeninių pražangų limito.

„Trefl“: Willie Kempas 17, Pawelas Leonczykas 16, Tautvydas Lydeka 15 (17 atk. kam.), Michalas Michalakas 13, Šarūnas Vasiliauskas 12, Eimantas Bendžius 7.

MKS: Mylesas McKay 35, Kenas Brownas 21, Mateuszas Dziemba 9.