San Antonijo "Spurs" ir Majamio "Heat" patvirtina favoritų vardus. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų rungtynėse jie šiąnakt įveikė varžovus ir serijose iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

"Spurs" neturėjo didesnių problemų su Sietlo "SuperSonics", įveikdami juos 108:91 (28:16, 26:26, 25:23, 29:26). "Spurs", pralaimėję pirmąsias atkrintamųjų varžybų rungtynes "Nuggets" klubui, iškovojo jau šeštą pergalę iš eilės.

Sietlo komandoje šįkart žaidė traumą pirmojoje dvikovoje patyręs Ray Allenas. Tačiau net jo pelnytų 25 taškų buvo maža. Svečiai šįkart nesulaikė argentiniečio Emanuelio Ginobilio.

Nuo atsarginių žaidėjų suolo pirmajame kėlinuke į aikštę įėjęs Manu tuoj pat pataikė du tritaškius ir inicijavo spurtą 20:8, po kurio šeimininkai antrojo ketvirčio viduryje susikrovė solidžią persvarą – 42:24.

Nors "Sonics" prieš didžiąją pertrauką sumažino deficitą iki 12, antroje dvikovos dalyje jiems nepavyko priartėti arčiau nei per 9 taškus.

Rezultatyviausiai "Spurs" žaidė: Emanuelis Ginobili 28 taškai (9/9 dvitaškių), Timas Duncanas 25, Tony Parkeris 22.

"Sonics": Ray Allenas 25, Rashardas Lewisas 22, Antonio Danielsas 16.

Nepaisant to, kad "Heat" neįvykdė trenerio Stano Van Gundy nurodymų, šiąnakt jie 108:102 (30:20, 24:27, 26:24, 28:31) įveikė Vašingtono "Wizards" ekipą. Majamio klubas šiemet atkrintamosiose varžybose dar nepralaimėjo – iškovotos visos šešios pergalės.

"Mes nepasirūpinome niekuo, kuo turėjome pasirūpinti, – kalbėdamas apie varžovų lyderių gynybą kalbėjo S.Van Gundy. – Tačiau vis tiek laimėjome rungtynes".

Likus žaisti pusantros minutės "Wizards", po Antawno Jamisono metimo, priartėjo iki penkių taškų (97:102), tačiau Dwyane'as Wade'as kitoje atakoje pataikė dvitaškį su pražanga ir palaidojo atgimusias svečių viltis.

"Heat": Dwyane'as Wade'as 31 taškas (15 rezultatyvių perdavimų, 7 atk. kam.), Eddie Jonesas 21, Shaquille'as O'Nealas 16, Udonis Haslemas (13 atk. kam.) ir Damonas Jonesas po 14.

"Wizards": Antawnas Jamisonas 32, Gilbertas Arenasas 28, Larry Hughesas 15, Juanas Dixonas 10.

D.Wade'as tapo vos penktuoju NBA krepšininku, per atkrintamąsias rungtynes pelniusiu bent 30 taškų, atlikusiu bent 15 rezultatyvių perdavimų ir atkovojusiu bent 5 kamuolius. Kiti krepšininkai yra Magicas Johnsonas, Jerry Westas, Waltas Frazieras ir Oscaras Robertsonas.

2005-05-11 13:51